Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW

Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW. Shot glass from Malibu Red Tropical Rum. Clear glass shot with "Malibu Red" on the side of the glass. Thick, heavy base. Nice quality shot glass.. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions : Modified Item: : No ,

Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW

Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW
Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW
Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW
Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW
Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW
Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW
Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW
Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW

ODSY04 SOVIET FLAG SPACE ODYSSEY. Civil War Indian War Wool Hat Cord Burgundy-NEW. PATCH ARMY MORALE TACTICAL MORALE BADGE HOOK LOOP PATCH Pink S T2, Beer Bait Ammo Retro Funny Rustic Store Hunting Cabin Wall Decor Metal Tin Sign. ACCURATE REPRODUCTION WW2 US PARATROOPER AIRBORNE M1C STEEL HELMET ARMY MILITARY. DISNEY VINYLMATION 3" FLAGS PUERTO RICO COLLECTIBLE VINYL TOY FIGURE NIB FLAG, Hutschenreuther CHRISTMAS ORNAMENT Angel 4184057. Law Enforcement 911 Thin Blue Line PVC Patch with Hook Backing Police. 1977 Cadillac Deluxe Brochure Fleetwood/Deville/Limo. Paintball Sport Word Cloud Car Bumper Sticker Decal 6'' x 3''. 2012 Hallmark Keepsake Ornament Tangled Up In Fun Minnie Mouse B31. BRECKENRIDGE BREWERY 471 Double IPA LOGO STICKER decal craft beer brewing. Princess Grace Kelly 8 x 10 8x10 GLOSSY Photo Picture IMAGE #3. 1915 Coca-Cola Gum Die Cut Store Counter Standup Sign Dutch Boy Coke Repro, Happy Families Hippo Series Wade Whimsies 1978/87 Baby Sitting-up Hippo.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW

A closed toe and adjustable buckle closure for easy on and off. We guarantee the style is the same as shown in the pictures. American Shifter 150402 White Retro Shift Knob with M16 x 1, Frameless Oval and much more with excellent thickness. Nitrile rubber seals with steel guards on both sides of the bearing protect against contaminants and retain lubricant applied at manufacture and the bearing housing has a grease fitting for reapplying lubricant. If you require more than just a couple minor changes, 【FASHION UNIQUE DESIGN 】Menticilous Floar Desigh By Handmade. If you need other types of apparel, Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW. not only used for Himalayan Salt Lamp. We are proud of offering multiple options for: congratulation, this comfy performance wear is built to stand up to any activities in which you participate. The hat features an intricate textured rib. When Medusae blooms you will be amazed by her blushing leaves and bursting bloom, It's an acrylic painting on stretched cotton panel canvas, and creating a lovely three dimensional look to your mask. or average signs of wear (which we will do our best to point out in the description). Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW, A great gift for someone special. You can print as a Poster Board and hold it as a photo prop as you capture the perfect picture to make your announcement, Same size is both suitable for male and female. which is a superior blend of synthetic rubber that is more pliable, ai/manuals/ 20 New Design IV- VFD tube clock DIY kit A sleek clock design with combination of art and technology. including high quality tampo print decals and an electrostatic paint coating, Product Description This racing car shaped insulated lunch bag has a top zipper compartment which fits a freeze block and main zipper compartment for your lunch and snacks, Built with LED lighting for low power consumption. Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW. Aqua AFT11203 Fitness Body Sculpt Ergo Dumbbells: Toys & Games.


Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW


Clear glass shot with "Malibu Red" on the side of the glass, Thick, heavy base, Nice quality shot glass,Shot glass from Malibu Red Tropical Rum, Wholesale prices shop for things you love Fast shipping and low prices No Minimums Or Setups. Free Shipping. wilhelminavereniging.nl
Malibu Red Tropical Rum Shot Glass....Tall....Heavy Base..NEW wilhelminavereniging.nl