GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL

GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL. COPIES, PHOTOS, OR LASER IMAGES. VERY GOOD: Generally good and collectible. May have minor creases or bends to corners that do not detract from overall look of label. May have hinge remnants or markings to the back.. Product Type: : labels: Industry: : Hotel & Motel ,

GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL

GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL
GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL
GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL
GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL
GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL
GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL
GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL
GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL

ARMY AIR ASSAULT MILITARY BIG DECAL STICKER FREE USA SHIPPING. Details about  9mm Chainmail Round Riv Hubergion Full Sleeve M Size Shirt Halloween Shirt. 1-320 F Arty 2-502 Inf 101 Airborne HCI Helmet patch D. TORRANCE CALIFORNIA CA Police Sheriff Patch CITY SEAL SET AIRPLANE SHIP COASTLIN, Disney Parks Lunar Chinese New Year Mickey Mouse Keychain Year Of The Pig DCA, 2019 Jane Foster Valkyrie #1 1:25 DAUTERMAN Variant Cover. Spice Girls Wristlet Key Fob Zipper Pull Key Chain. 10-Color Cartoon Cute Pressing Ballpoint Pen Student Marker Pens Gift Decor. Northrop Grumman Aircraft Corporation Security Officer Patch California CA SKUB3. Furrybones Toucan Mango the Toucan Figurine Skull in Costume New Free Shipping, RHINOCEROS BABY DOLL DREAMS TOYS Sonny Angel Baby Animal Series 2 Mini Figure, Sailor Moon The Moon Magic Stick Cosplay Props Resin Girl's Gifts Accessories, Army Ranger The Best Lapel Pin P00498 by Eagle Emblems 1". Panda's ana Zoo Zzz Sleeping Animal 4.5 Special Color Ver Neko Cat Figure, Heritage Village Series Chelsea Market Flower Monger Mint Department 56, UNISSUED US Navy Embroidered Branch Name Tape SUBDUED OD Green Black Lettering, Original 2017 Jeep Patriot Sales Brochure 17 Altitude Latitude Sport SE, MASONIC PLAQUE MASONS AWARD BEAUTIFUL 9x12 FREE LETTERING **, 1958 FOUR ROSES WHISKY Vintage Look REPLICA METAL SIGN ENGLISH BULLDOG DOG BEACH.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL

Please Double Check Product Measurement Before Ordering To Ensure Accurate Fitting. These pillows are printed on both sides for added pizzazz. Menu Language: Chinese/English(switchable). These Casual Socks Mixed Colors Put A Fun Finishing Touch On Your Outfits. Jewelry Type : Pendants & Charms. GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL, This hat is sure to keep you insulated from the cold.   MERV 13 Tru Mini Pleat AC Furnace Air Filters  provide exceptional filtration for both home and commercial environments. High Quality Printer Cable( Non-OEM ), White is sewn with 100% cotton thread for easy garment dyeing. Follow Seraglio Designs on Instagram @seragliodesigns, GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL, Main photo is just an example of what you can do. Many people feel this is a plus with my work because even though you are paying for a limited edition you actually get a one of a kind, * Stainless Steel is a wonderful material used for many years in the jewelry & high end watch design. Scroll Hot Pink/Aqua w/Navy Straps- Navy, Sizes 2-8 will have a zipper closure instead of snaps, GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL, durable and the same time flexible. light weight even forgets its existence. Allows Canon FD lens to fits on Canon EOS EF/ EF-S mount DSLR, HONDA CBR125R 11-13/DARK TINT - Airflows: Car & Motorbike. HIGH QUALITY: Infant head support for car seat made from cotton and another material. GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL, has consistently delivered innovative products that inspire open-ended thinking, the installation effect will be more better and wait at least 24 hours for the brackets to fully cure before driving.


GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL


VERY GOOD: Generally good and collectible, May have minor creases or bends to corners that do not detract from overall look of label, May have hinge remnants or markings to the back,COPIES, PHOTOS, OR LASER IMAGES, Online store Free Shipping Worldwide Fashion flagship store Latest hottest promotions The best value and the highest quality. wilhelminavereniging.nl
GENEVE SWITZERLAND HOTEL LES BERGUES VINTAGE DECO LUGGAGE LABEL wilhelminavereniging.nl