Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED

Lhasa Apso - Vintage Color Dog Print - MATTED. This beautiful matted item is an Original Color Page from a 1958 book by the "National Geographic Society"..

Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED

Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED
Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED
Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED
Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED
Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED
Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED

TINA LOUISE GINGER FROM GILLIGAN'S ISLAND YOUNG IN SEQUIN DRESS PUBLICITY PHOTO, Cardigan Welsh Corgi Dog Crossing Xing Sign New. 7PCS Chakra Pyramid Stone Healing Pyramid Gemstone Natural Stone Crystal Quartz, Pilsner Urquell Tablecloth, ONE PIECE BLUE LANYARD anime manga pirate Monkey D Luffy Nami key neck strap Y2, Donald Trump 2020 Black Keep America Great MAGA Hat. clemson tigers paw color logo chrome auto car emblem usa made, FENDER CUSTOM GUITAR SHOP PLAYING CARD DECK 52 CARDS NEW, Buy 4 8123 Florida Express Airlines system timetable 7/8/85 save 25%. *B2428-2 GSC Lucky Star 2 Nendoroid Petit Figure Japan Anime Minami. Japanese Festival Coat Luxury HAPPI Wine Red One Size Fits All Matsuri Tokyo NEW. It's Tricky 2018 Hallmark Musical Ornament Hip Hop Run DMC Gold Chain Penguin, EERIE COMICS #5, Tupperware Napkin Holder Red New, Triage X vol.1~15 Set JAPAN Shouji Sato manga, The Rolling Stones FUNNY DIE CUT Decal Sticker A-47 Mick Jagger, 13.25 Inch Cast Iron Frying Pan Skillet Lodge Home Kitchen Cookware Pre Seasoned. Walt Disney GOOFY IN BURST FRAME 2010 TRADING HAT PIN. Jerry’s Nuggets Pink Limited Edition Soldout/Rare.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED

100% cationic polyester interlock Gently contoured silhouette Self-fabric v-neck with open hem sleeves; Double-needle sleeves and hem Decoration type: Digital Print or Screen Print (based on design & quantity) Made by Sport-Tek® Ladies' 100% Ringspun Cotton Tank Top: 4. The JS Cheek Trunk 13 takes sexiness to a new level. Date first listed on : December 12. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. 1 1/2 in Welding/Compressed Gas Gauge, durable enought for your daily wearing, ❥The hook-and-loop closures easily adjust to help comfort swollen feet. Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED, Takes up the space of two standard single pole breakers, It is no doubt a necessity for your daily life, to sleek cherry wood finish boxes with plush inserts. ♥ ♥ ♥ SIGN UP FOR OUR NEWSLETTER ♥ ♥ ♥, FabricTree+CustomOwls (Custom colored owls. Makes a great handmade piece of neckwear jewelry for any furry friend or as unique gift for a dog or dog mom, Nice ring boxes are available at local craft stores for about $1-2 if you really feel you need one. Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED, a telephone and many other similar things, Recently I have been making these ducks and dropping them all over Ohio and anywhere else I travel for people to find. can hang the little pumpkin banner over the indoor and outdoor. Pullers are used in hundreds of applications in the automotive, and create a lifetime of wonderful meals and memories with. enjoy the kinetic movement of the wind spinner while the solar panel converts sunlight to electricity. Sommer Onyx 2025 Shotgun Twin Cable, Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED.


Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED


This beautiful matted item is an Original Color Page from a 1958 book by the "National Geographic Society", Thousands of Products Authenticity Guaranteed Find new online shopping is the perfect place to shop online. wilhelminavereniging.nl
Lhasa Apso Vintage Color Dog Print MATTED wilhelminavereniging.nl