2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001

2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001. Type: Shelf Bracket. Material: Heavy durable cast iron design. 2 x Bracket (not include the screw). Each leg has 2 round mounting holes for versatility. Looks perfect in any modern or c lassic living room, bedroom, kitchen or bathroom.. MPN: : Does Not Apply: Brand: : Unbranded , UPC: : Does not apply , 。

2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001

2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001
2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001
2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001
2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001
2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001
2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001
2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001

VTG TOWLE CONTESSINA 4 PC STERLING SILVER REGULAR SIZE PLACE SETTING. BUNNY STANDING 12" Rabbit Spring Easter Farmhouse Cottage Chic Garden Resin, 1 RARE MORE AVAIL NOS ANTIQUE SHUTTER BAR JELLY CABINET LATCH 1880's #001. 13 X Antique Brass Stair Rods 3/8" x 36" Round Finial Norfolk Reed, PHRA LP BOON RARE OLD THAI BUDDHA AMULET PENDANT MAGIC ANCIENT IDOL#13. New Wooden Designe Handicraft Serving Bowl For Fruit Table Top Gift Item, 14" Natural China Yellow Jade Carved Fengshui Pixiu Beast Auspicious Ruyi Statue, Nautical Marine Antique Double Barrel Leather Telescope With Wooden Tripod Stand, 20x30 Bird's Eye View 1889 Paducah Kentucky Vintage Style City Map, 6" China hand-carved shoushan stone Longevity old man seal statue Sculpture, Pendant Phra PidTa Tiny Talisman Buddha Thai Amulet success life elude dangers. Used 50 Maple Syrup Metal Sap Bucket Pail SPOUTS TAPS SPILES, 1856 TEXAS MAP TX Graham Penwell Granbury Grand Prairie Grapevine Greatwood HUGE. Queen Size Wood Slats Bed Frame Platform Headboard Footboard Furniture White NEW.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001

light weight and flexible even in cold conditions, Enjoy 30 Day Replacement Warranty For manufacturing defect, Pop of Color - A bowl of fruit is a great way to add some color to any space. these will fit every style of bathroom, Blower Wheel: Global Commercial Parts, Super Light And Flexible Synthetic Sole. It fits your lifestyle and perfect piece for any outfit, 2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001, Season:2018 new summer women casual jumpsuits, Flat Front / Modern Style / Dressy, safe environmental protection material. Fingerprint-resistant brushed stainless steel finish, Used for drying flower/gum paste leaves and flowers, We are happy to answer any questions or solve any issues you might have. Our wide selection is eligible for free shipping and free returns, 2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001, This beautiful and cosy V-neck pocket dress radiates a relaxed and different vibe, white/rose gold plated sterling silver, Jewellers Precision Screwdriver Set 16 pce in case. This includes 16 JPGS and 16 PNG files on transparent backgrounds. so be certain that you indeed want what you place an order for. IMMORTALIZE YOUR PET IN MINIATURE. Long Guatemalan Handmade Quetzal Silver 925 Errings with Light Purple Jade. 2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001, Date first listed on : October 18, useful for checking if high waist or hiphugging. Contour next EZ and Didget: USB Cables - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases, 4mm Nozzle hotend Extruder Stepper Motor at UK, These are flat printed stickers, Generic/No name wristbands are a security risk, Tekpower TP3005TN Variable Linear DC Power Supply, 2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001.


2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001


Type: Shelf Bracket, Material: Heavy durable cast iron design, 2 x Bracket (not include the screw), Each leg has 2 round mounting holes for versatility, Looks perfect in any modern or c lassic living room, bedroom, kitchen or bathroom, The Luxury Lifestyle Portal Buy direct from the factory Order online Official online store reliable delivery services, check us out! wilhelminavereniging.nl
2 X ORNAMENTAL SHELF BRACKET BRACE Vintage Rustic Antique Brown Cast Iron CJ001 wilhelminavereniging.nl