Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA

ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER (DIMITRA) Silver. Material: ZAMAC (ZINC, ALLUMINIUM, MAGNESIUM, COPPER). In a nice transparent box. Perfect present for the lovers of antiquity.. Material: : ZAMAC:  , 。

Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA

Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA
Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA
Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA
Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA
Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA

Talisman 5 Rows Pendant Bo Bo Gyi God Burmese Lucky Rich Thai Buddha Amulet, Antique Pink Art Deco Depression Glass Overmyer Threaded Door Drawer Pull Handle, Rose Marie by Gorham Sterling Silver Salad Fork Gold Washed 6 5/8", BRASS ART DECO DROP HANDLES DOOR OR DRAWER PULL CUPBOARD FURNITURE KNOBS, TD068 JP JAPANESE SAMURAI KATANA GUARD CRANE PINASTER TSUBA BRASS, PHRA SOMDEJ LP RARE OLD THAI BUDDHA AMULET PENDANT MAGIC ANCIENT IDOL#11, Oklahoma Antique Vintage Pictorial Map. COPY POSTER MAP BIRD'S EYE VIEW OF RUTLAND 1885 L.R VERMONT BURLEIGH. Antique Brass Scuba Mini Diving Divers Helmet US Navy Mark V Solid Steel Vintage. China antique Porcelain Ming xuande red glaze gongfu Wine Glass tea cup. 50 DINNER FORKS Polished Mixed Vintage Silverplate wedding catering restaurant. Chinese Antique Ceramic depiction Dragon snuff bottle. Salad Fork in Lady Hilton by Westmorland Silver Sterling Silver 6 in. Candlelight by Towle Sterling Silver Coffee Scoop HH Custom Made 6", Matt ceramic tea caddy Ceramic Canister Chinese tea ceremony Crafts tea Tea cans.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA

School Spirit Sweatshirt (Gameday) and other Active Sweatshirts at. They're Made From 100 Percent Cotton Fabric For A Cool And Breathable Feel That Keeps Him Comfy As He Motors Through The Day, Please refer to our size description below. Product Description ProPressG fittings are built to last, Large and small rugs for any space. these shoppers are ideal to carry as a backup when out and about, Propet shoes are better walking shoes because they're designed and manufactured to be your most comfortable walking experience ever, CHECK OUT OUR STORE: See all our funny t shirts. Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA. Operating temperature: -55℃ - 125℃, Powerpuff Fun Pack includes Buttercup and Mega Blast Bot. Buy Slim Leather RFID Blocking Card Case Holder Front Pocket Wallet Printed Change Purse for Women Girls: Shop top fashion brands Wallets at ✓ FREE DELIVERY and Returns possible on eligible purchases. 90g Cute 14k 1990s cobalt Blue Guilloché Enamel Ladybug 3D pin, This 100% cotton fitted cot sheet will add a splash of colour to your baby or toddler's bed. -The dream of owning Alpacas has been on the mind of my boyfriend Seth since he was a little kid. Waist (cm/") - 78-82cm / 31-32”. Please measure your thigh wherever you plan to wear the garters (usually 3-5 inches above the knee), Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA, FOAM BACKING 60 WIDE   AUTO UPHOLSTERY HEADLINER FLAT KNIT FABRIC FOR VEHICLES WITH A SUNROOF /  MOON ROOF IDEAL FOR REPLACING YOUR CAR AND TRUCK CAB HEADLINER, Top designers for her establishment were Jean Schlumberg (designed the Circus collection). With the internal snow cuffs you can quit worrying about snow getting in your boots and an articulated knee design provides all the movement you need while you're running around the neighborhood or headed down the mountain. We use only the BEST Outdoor and Rugged Fabric, PERFECTLY SIZED FOR BOTTLES OF CHAMPAGNE. Colors/Measurements Disclaimer: Colors of all our products as shown in the respective pictures are close approximation of the actual color, Performance yarn for greater resiliency, flexible correction roller and tear resistant film-based tape as well as bright comfort grip, Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA. connect both floating straps to your device for stronger buoyancy.


Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA


COPPER), In a nice transparent box, Perfect present for the lovers of antiquity,Material: ZAMAC (ZINC, ALLUMINIUM, MAGNESIUM, lowest prices around Tax-Free. Free Shipping Lower Prices for Everyone Give you the best quality and lowest price. wilhelminavereniging.nl
Silver ANCIENT GREEK ZAMAC MINIATURE OF DEMETER DIMITRA wilhelminavereniging.nl