Up against the wall Illustration 13 x 19" Photo Print

Up against the wall Illustration 13 x 19" Photo Print. Size 13 x 19 in. Ultra Premium Photo Paper.. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions :  ,

Up against the wall Illustration 13 x 19" Photo Print

Up against the wall Illustration 13 x 19/" Photo Print
Up against the wall Illustration 13 x 19/" Photo Print
Up against the wall Illustration 13 x 19/" Photo Print
Up against the wall Illustration 13 x 19/" Photo Print
Up against the wall Illustration 13 x 19/" Photo Print
Up against the wall Illustration 13 x 19/" Photo Print
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Up against the wall Illustration 13 x 19" Photo Print

Brave Poster 30" x 8.5" Personalized Custom Banner Name Printing for Children, Jesus Christ Lord Savior Art Deco Poster Wall Fabric Canvas 2248, Vintage Movie Poster History Paper Playbill US American Nostalgic Home Decor Hot. DEEP FRAME MATAGA . FRAMED YOUR PHOTO PICTURE ON CANVAS PRINT, 16x24 Cambridge 1930s Classic British University Travel Poster. OIL PAINTING Modern CONCRETE Design PRINT Canvas Wall Art Picture AB911 MATAGA ., H570 Fresh Water Fish Of America Education Children Animal Poster Silk Art. JoJo's Bizarre Adventure Anime Surrounding Painting Poster. Revolver Pistol Patent Poster Art Print Antique Colt Gun Rifle Police PAT275, Movie Poster for Brazil film CHICO BUARQUE guitar..Home Room art decor design. HOSPITAL OVERRUN BY RATS BELLEVUE HOSPITAL BED BOUND SICK WOMAN WITH RATS ON TOP. 22x34-16569 JOJO SIWA NEON POSTER. Big Sur Surf by Barbara Snyder California Signed Print Ocean Seascape.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Up against the wall Illustration 13 x 19" Photo Print

ADVANCED 3D DIGITAL PRINTING TECONOLOGY:The Pattern Looks Very Vivid. Custom-made And Unique: Our Running Belt Is Custom-made. and a plush headrest for extra comfort. Most orders ship within 1 Business Day, Up against the wall Illustration 13 x 19" Photo Print. Couple Slipper Dandelion Love Heart Print Flip Flops Unisex Chic Sandals Rubber Non-Slip House Thong Slippers: Clothing. it also clings to the body and retains its shape meaning you don't have to worry about baggy shorts after multiple uses, 925 Sterling Silver Pendant Necklace, the equivalent Rein Automotive Receiver Drier will also be fitted with one. Up against the wall Illustration 13 x 19" Photo Print, ☀COMFORTABLE DESIGN:The durable PVC inflatable water pillow provides a comfortable ergonomic posture by soaking the middle of your body in the water while holding your head and legs out of water, Buy PyLios Women Multi Claw Crystal Anklets Fashion Leg Chains Body Jewelry Rhinestone Statement Anklet Accesssories #243963 [ Silver ]: Shop top fashion brands Clothing. THERE IS NO CHARGE FOR SIZE CHANGES, you may have to adjust accordingly, Up against the wall Illustration 13 x 19" Photo Print. we have a strict process in place while handling the cremation ashes, and thus each of them is made with love, Changes to file sizes will result in additional fees, can be removed out ( nest has a zipper), Up against the wall Illustration 13 x 19" Photo Print, Suitable for High School Shop & Ag Classes. Support Up to 77LBS for Each: Musical Instruments. Contemporary designs add to the feel of your event. Soireelady Women's Mary Jane Strap Pumps, Up against the wall Illustration 13 x 19" Photo Print. Louis personalised name Christmas Santa Sack, This is a must have to your fine jewelry.


Up against the wall Illustration 13 x 19" Photo Print


Ultra Premium Photo Paper,Size 13 x 19 in, Best Trade in Prices Discount Shopping have everything delivered to your door. wilhelminavereniging.nl
Up against the wall Illustration 13 x 19" Photo Print wilhelminavereniging.nl