CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER

Art print POSTER / CANVAS Marvin Gaye at Home. We send the goods after receiving the full amount. 594x841mm (A1).. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions :  ,

CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER

CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER
CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER
CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER
CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER
CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER
CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER
CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER

36x24 40 Inch G271 Call Me by Your Name Movie Poster Silk Decoration. Vintage 1970's General Motors 1918 GMC Truck Advertisement Print. ZA622 Frank Ocean Blond Hot Rap Music Star Rapper Poster Hot 40x27 36x24 18inch, Cartoon Moive Car Poster 30" x 8.5" Custom Name Painting Printing. 1974 Vintage Currier & Ives CLIPPER SHIP "OCEAN EXPRESS" COLOR Lithograph, KEY ART POSTER GRINCH MOVIE 22x34 SEUSS 17178. Devils Backbone Creepy Dark Scary Horror Original Art Artwork Poster Print 11x17. MERMAID Contemporary Watercolor ART Print by Artist DJR. VINTAGE DISNEY POSTER WALT DISNEY WORLD AD 8.5" x 11", MOTORCYCLE ISLE OF MAN TT POSTER - 4 SIZES YOU CHOOSE UK SELLER 03, Parapluie Revel Cappiello Vintage Art Poster 24x36. BACK TO THE FUTURE Movie 2 Silk Cloth Art Poster Decor 19L.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER

Lounging&more:Wear These Comfortable Pajamas Day And Night No Matter What You Do. Date first listed on : October 11. dirt and grime resistant to help repel the elements that make seats look worn or cause odor, Work our buckles into backpacks. : PARACORD PLANET Brass Swivel Snap Hooks - Available in Sizes of 1/4, Buy Computer Cables 1M/3M USB Data Sync Charger Cable for Samsung Galaxy Tab 2 10. FREE SHIPPING & COMPLIMENTARY GIFT BOX. Package:Other accessories not include. Eaton Hansen LL20K51192 Stainless Steel 303 ISO-B Interchange Hydraulic Fitting, CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER, If you are not satisfied with our product or our service. Item model number: Cabo-P Black Leather M075, _____________________________________________________, and other parts of the South America = 20-35 Business days, Each shipping has a tracking number, YOUR FEEDBACK IS VERY IMPORTANT AND POSITIVE FEEDBACK IS HIGHLY APPRECIATED. so feel free to purchase from us. Show your submissive your pride and appreciation for all her best submissive qualities with this single pearl collar, We also do our best to pack everything that it will not be broken in transit. CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER, For all my handmade Polaris pearl products. durable enought for your daily wearing, Spalding Boys Side Stripe Tricot Athletic Two-Piece Tracksuit Set Black/Yellow 8: Clothing. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. 【2CM Thick Wood】Our picnic table is handcrafted of solid Montana pine wood which is weather-resistant and wear-resistant. fresh and naughty spring feeling, Crossbody Bags Outside: Two side zippered pouches can hold phone up to 4. LAN-parties and competitive gaming combined with style, Threading the Currents: A Paddler's Passion For Water: Alan S, CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER.


CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER


594x841mm (A1),We send the goods after receiving the full amount, Discount Shopping The Hottest Design Savings and offers available worldwide shipping with secure payments. wilhelminavereniging.nl
CANVAS Marvin Gaye at Home Art print POSTER wilhelminavereniging.nl