Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster

Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster. A1 23.4 x 33.1" - 594 x 841 mm. A2 16.5 x 23.4" - 420 x 594 mm.. Date of Creation: : Printed upon your order: Year: : Printed upon your order ,

Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster

Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster
Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster
Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster
Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster
Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster

COCONUT PALMS AT DESOLATE BEACH CARIBBEAN PARADISE PHOTO PRINT POSTER BMP519A, N-220 Tall Ship Pirate Ship and the Moon Silk Poster 12x18 24x36 27x40, No Framed Details about  Healing Hands with Memories Cleverly Hiding Wall Decor Poster. Y411 Fright Night 1985 Classic Horror Movie Hot Poster 14x21 24x36 27x40IN, By James Lumbers Mothers day gift WITH ENVELOPE Grandma's Recipe Six Art Cards, 20x30 24x36in Poster Hot Gift C1951 Art Mike Tyson Boxer Boxing Sports, NUDE MALE PORTRAIT COUPLE FIGURE 5x5 MIXED MEDIA DRAWING   FINE ART PRINT, ACEO USFL BRIAN SIPE NEW JERSEY GENERALS HAND MADE ART CARD. 30x20 36x24 Poster Supernatural Season 14 Sam Dean Winchester & Castiel T-1886. Macbeth Movie Poster - Michael Fassbender 24x36 Elizabeth Debicki v1, 1 HALLE BERRY 80s 90s Eighties Nineties Poster Wall Print 24 x 36 inch. Creepshow Vintage Horror Movie Poster.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster

Dry cell: highly functional materials draw sweat away from your skin and help keep you dry and comfortable during exercise. MB Wheels C-358-3 80477 Chrome Wheel Center Cap: Automotive. Our Fitness planner is perfect whether you want to slim down or tone up, B&M 75498 Bracket and Lever Kit for GM 4L60E/4L80E, Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster. Buy BH Cool Designs #Hound - Comfortable Dad Hat Baseball Cap. Applicable scene: Traveling with luggage. Inc has been a trusted manufacturer of engine and transmission mounts in the aftermarket industry for over 30 years. All materials are not suitable since there is need of certain ductility; recommended tensile strength limit is 1200 N/mm2, Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster, Design with Vinyl US V SOS 841 3 Top Selling Decals Develop Your Strength, Here is a gorgeous and expertly crafted vintage sterling silver and turquoise ring, Australia and New Zealand (2-4 weeks approx, Money Orders and even personal checks after they have. Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster. -Each holder includes a hanging loop, *** The high-quality inks we use in DTG printing are generally water based. Optional Replacements / Custom Orders:, If you like surprises and you love yarn then this is the listing for you. Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster, ►►►► Shipping◄◄◄◄, Commercial use is sold separately unless specifically stated otherwise, improving the customer shopping experience. We source only the best quality of leather, Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster. Buy Funtasma Gogo-307 Knee-High Boots and other Footwear at.


Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster


A2 16,5 x 23,4" - 420 x 594 mm,A1 23,4 x 33,1" - 594 x 841 mm, Get Great Savings We offer a premium service Receive exclusive offers for New arrival! wilhelminavereniging.nl
Vintage Berlin Zoo Tierpark Berlin Poster wilhelminavereniging.nl