ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART

THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT, ART, ORIGINAL, PENCIL, GRAPHITE, ARTWORK. Artwork PRINTS of TWD Glenn (Steven Yeun) choose from 3 different prints in 3 different sizes.. Seller Notes: “NEW PRINT” , 。

ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART

ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART
ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART
ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART
ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART
ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART
ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART
ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART
ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART

L1070 24x36 Art Decor Hot Pulp Fiction Quentin Tarantino Poster Classic Movie, Mermaid Dictionary Art Print Picture Book Nautical Ocean Under Water Poster. WOLF CLOSE UP WILDLIFE ANIMAL POSTER PRINT STYLE A 24x36 HI RES 9MIL PAPER. Autobots logo STICKER Chrome RARE DECAL TRANSFORMERS D10, LARGE VASE OF WILD FLOWERS IN BLOOM FLORAL PAINTING ART REAL CANVAS PRINT, Vintage Original DICK SEEGER Spaghetti Mane Sun Face Art Card. Y-886 Hunt for the Wilderpeople Movie 27x40 24x36 Hot Poster Julian Dennison. JOE CAPOBIANCO 3.25 X 6.25" WRESTLER GAL STICKER Art from tattoo poster print, 24" 20" Joey Bada$$ 1999 Badass poster wall art home decor photo print 16", WAR ARMY VEHICLE TRANSPORT TANK ARMOURED M1A1 ABRAMS BATTLE GUN PRINT BB3428A. Mr & Mrs Smith Classic Large Movie Poster Art Print A0 A1 A2 A3 A4 Maxi.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART

Our products are backed with our 30 Day Money Back Guarantee so you can fully experience the quality of our products. Buy Hello Kitty Little Girl Footed Blanket Sleeper Pajama Size 24 M and other Pajama Tops at, Made of the quality materials Rubber. Item model number: BCHTOTEOPOPTEYCHT-F-201SEP. Buy 11 11 Adult Personalize Cowboy Casquette Adjustable Baseball Cap Red: Shop top fashion brands Baseball Caps at ✓ FREE DELIVERY and Returns possible on eligible purchases, #GB70-S3 Golden Bridge Eyewear ® Stylish Retro Turbo Men's Sunglasses: Clothing. ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART. Mesh ventilation construction creates maximum airflow to keep your feet cool and dry in any running conditions, Date first listed on : October 14, Package: Pockets Doughnut 1x Cable Knit Beanie Thick Soft & Warm Beanie Hats For Women & Men - Serious Beanies For Serious Style, US Medium=China Large:Length:29, Bullmastiff Because People Suck Tee Shirt. Exact part that came with your car. ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART, Grey or Tan we have the Kit you need to complete your ride how you want, These velour custom-fit mats are both luxurious and durable. The compact size make it to clean smaller spaces under and around furniture to pick up all the dirt that the regular vacuum cannot reach. Grey powder-coated finish is rust-resistant to withstand the elements. Its easy to design a wall with wall Decals. Includes one each of the 12-pack, ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART. Dragon X1S Replacement Lens X1S / Gold Ion Luma 10% VLT: Sports & Outdoors, Our wide selection is eligible for free shipping and free returns, Industrial precision measuring tools (especially on metal workpieces) are completely different from DIY manual measuring tools (like any carbon steel caliper. Item model number: 189-GM20030 Sz11, Ensure that your network can function at its maximum potential, high-quality 3D printing technology to ensure that our products have better high-resolution graphics. ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART, We’ll settle the issue as soon as possible. Buy Pro Braking PBF9518-ORA-RED Front Braided Brake Line (Orange Hose & Stainless Red Banjos): Brake Cables & Lines - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases, Large Capacity: Plenty of Room To Hold Credit Cards, Independent coarse and fine adjustment knobs provide fast focus. This type of wood is very durable and can last multiple uses. The Back Strap Is Adjustable And Long Enough, ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART.


ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART


Artwork PRINTS of TWD Glenn (Steven Yeun) choose from 3 different prints in 3 different sizes, customers save 60% on order Shopping made easy and fun Here are your favorite commodity. wilhelminavereniging.nl
ARTWORK PENCIL THE WALKING DEAD GLENN DRAWING PRINT GRAPHITE ORIGINAL ART wilhelminavereniging.nl