2002 Vintage JAMES BOND "CONTRE DR NO" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph

2002 Vintage JAMES BOND "CONTRE DR. NO" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph. (DR. NO WAS RELEASED IN 1963). Lithograph is. Lithograph is in very good Condition! Printed in GREAT BRITAIN!.

2002 Vintage JAMES BOND "CONTRE DR NO" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph

2002 Vintage JAMES BOND /"CONTRE DR NO/" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph
2002 Vintage JAMES BOND /"CONTRE DR NO/" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph
2002 Vintage JAMES BOND /"CONTRE DR NO/" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph
2002 Vintage JAMES BOND /"CONTRE DR NO/" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph
2002 Vintage JAMES BOND /"CONTRE DR NO/" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph
2002 Vintage JAMES BOND /"CONTRE DR NO/" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph
2002 Vintage JAMES BOND /"CONTRE DR NO/" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

2002 Vintage JAMES BOND "CONTRE DR NO" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph

Homebrewing Hops Plant Botanical Poster Print 8x10 to 30x40 1863 Repro. Great Player Wall Decals New Stephen Curry 24"x36" Sport Silk Poster, YARY DLUHOS LIMITED EDITION ACEO PRINT ART Sunset Pier Seascape Harbor Docks. BATTLE OF NAVARINO GREEK WAR SAILBOAT SEASCAPE PAINTING ART REAL CANVAS PRINT. P089 Jerry Jaspar Peace Frog Day Night Peace Symbol Sun Moon Space Iron On Patch. Vintage Reprint A4 Wall Art Lakeland Wanaka Travel Poster New Zealand. Uterus,anatomical prints,Anatomy Vintage prints,Female Reproductive System,womb, Boeing 747-300 aircraft sticker. BLUNTNOSE MINNOW FISH PAINTING FRESHWATER AMERICAN FISHING ART REAL CANVAS PRINT. Bicycle Patent Poster Art Print Vintage Bike Parts Service Repair Toys PAT189.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

2002 Vintage JAMES BOND "CONTRE DR NO" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph

Cute Purple Hand Drawn Butterfly Pattern Makes It No Longer Monotonous. 100% Made in the USA: Rest assured you're getting genuine American craftsmanship, Item model number: CXC20190306Broonch-SLBS00253BSIBLOP. This Pearl Strand Measures Approximately 16 Inches Long - aka Choker Length. Date first listed on : April 27, 2002 Vintage JAMES BOND "CONTRE DR NO" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph. Engineered to stringent tolerances based on Spectra Premium Canadian engineers' in-depth knowledge of the OE part it's designed to replace. Buy Electronics-Salon 1R - 9999999R Seven Decade Programmable Resistor Board, Our designs are professionally printed with state-of-the-art equipment guaranteed to last for years, we can have the same bag design but with different embroidery. 2002 Vintage JAMES BOND "CONTRE DR NO" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph, The beadhas a vertical hole for wiring or stringing. Three flappers are shown on the lid, with two hearts joined together in the sand. Bust measures 19” flat across armpit to armpit and the length from shoulder seam to bottom along the side is 27”. 2002 Vintage JAMES BOND "CONTRE DR NO" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph. ♡ This is to ensure we can process your order quickly and efficiently, Accessorize any outfit with a FYDELITY bum bag without the belly bump. Buy 2 graphic products an you will get 10% discount: SCONTODUE. All glasses are individually boxed and protected for safe delivery, 2002 Vintage JAMES BOND "CONTRE DR NO" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph, STYLISH - Deckorators low-maintenance. Graphite: Mice - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases, and the insulation is not leaking. 【EASY TO USE】It's super light, 2002 Vintage JAMES BOND "CONTRE DR NO" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph. we proud our product with a lifespan period of 50000 hours. Features turrets that can move up and down.


2002 Vintage JAMES BOND "CONTRE DR NO" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph


NO WAS RELEASED IN 1963), Lithograph is, Lithograph is in very good Condition, Printed in GREAT BRITAIN,(DR, shop for things you love Fast shipping and low prices making your life easy, healthy and more enjoyable. wilhelminavereniging.nl
2002 Vintage JAMES BOND "CONTRE DR NO" FRENCH MINI POSTER Art Plate Lithograph wilhelminavereniging.nl