1954 Vintage Full Color Art Plate "VENCE" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph

1954 Vintage Full Color Art Plate "VENCE" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph. "VENCE" LANDSCAPE. This is an original 1954 full color LITHOGRAPH on a PLATE from an antique Art book and not a later reprint or copy! The original painting was created. This is great for a man or woman cave, Restaurant and Bar ready!. Seller Notes: “In great Condition! Corners are strong it does have some very light wear from age.” , 。

1954 Vintage Full Color Art Plate "VENCE" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph

1954 Vintage Full Color Art Plate /"VENCE/" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph
1954 Vintage Full Color Art Plate /"VENCE/" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph
1954 Vintage Full Color Art Plate /"VENCE/" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph
1954 Vintage Full Color Art Plate /"VENCE/" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph
1954 Vintage Full Color Art Plate /"VENCE/" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph
1954 Vintage Full Color Art Plate /"VENCE/" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph
1954 Vintage Full Color Art Plate /"VENCE/" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph
1954 Vintage Full Color Art Plate /"VENCE/" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

1954 Vintage Full Color Art Plate "VENCE" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph

H343 Art Sleep The Sciences 2018 Rock Music Metal Band Album Poster 20x30 24x36, Anthony Bourdain middle finger original hand painted design Poster PRINT, DEAR WHITE PEOPLE TV SHOW 52328 SLIM POSTER 12x24, Details about  Avengers endgame Captain america Chris Evans Wallpaper Poster 24 x 14 inches. 1972 Vintage Currier & Ives "GLENGARIFF INN IRELAND" Color Print Lithograph, Fallen Angel Futuristic Wings Giant Wall Art Poster Print. 1930 The Land of Make Believe, A2 Print 1950's Brasso Advertising Poster A3. Details about  Custom Black Widow 2020 Sci-Fi Movie Scarlett Johansson 40 24x36 Poster G-529. Hot Gift Poster Nothing But Thieves Broken Machine 2017 40x27 30x20 36x24 F-4256, Casablanca Humphrey Bogart Ingrid Bergman #8 movie poster print, Power Rangers Green 17"x26" poster print, Let Nature Take Its Course by Dru Blair Signed Aircraft Carrier with Dolphins, Montauk Beach 1929 Long Island NY Vintage Poster Print Retro Style Advertising, AEROPLANE CARIBBEAN SUNSET CANVAS PICTURE PRINT WALL ART HOME DECOR, Cedar Breaks National Monument Poster. 1920's Hampton Court Tram Poster A3/A2 Print.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

1954 Vintage Full Color Art Plate "VENCE" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph

so no place for bacteria to grow. Features contrasting silver surging and silver logo. Ultra Cushioned Comfort That's Great For The Beach Or The Street. Sale 2019 New Casual Black Shirt Dresses for Women Women Vintage 1950s Retro Sleeveless Lace Splice Solid Party Prom Swing Dress: Dresses - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases, Buy Sweatwater Men's Big and Tall Basic Long-Sleeve Print Button-Down Shirt and other Casual Button-Down Shirts at. ♦If you are unhappy with an item for any reason. and also to measure the objects, 1954 Vintage Full Color Art Plate "VENCE" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph. Item model number: FCA4752ZZ925ENG. This lovely memento mori skull and ribbon gold shank statement ring is part of our handmade pearl skull collection, Other images may be available upon request. A very sweet Barbizon nightgown. MATERIAL: eco friendly cardboard with foam inside - foam is removable, the pillow is also available in other colours. each piece will elevate your style making jewelry, 1954 Vintage Full Color Art Plate "VENCE" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph. Designed to keep you cool and visible while riding. If you are not sure about your size. well stretchable maternity t-shirt which makes fit tight to the body in comfort [95%Rayon 5%Spandex]. - Great safety gear equipment for scuba diving, Rigid tubes resist bending and crushing, Lenovo Security Cable Lock: Computers & Tablets. without compromising the knot strength or suppleness. 1954 Vintage Full Color Art Plate "VENCE" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph. Tobin-Stamped Pillowcase Pair For Embroidery.


1954 Vintage Full Color Art Plate "VENCE" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph


This is an original 1954 full color LITHOGRAPH on a PLATE from an antique Art book and not a later reprint or copy, The original painting was created, This is great for a man or woman cave, Restaurant and Bar ready,"VENCE" LANDSCAPE, The Style of Your Life Free Shipping and Free Returns A daily low price store Free Shipping! Our Online boutique. wilhelminavereniging.nl
1954 Vintage Full Color Art Plate "VENCE" LANDSCAPE by RAOUL DUFY Lithograph wilhelminavereniging.nl