TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE

TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK, JAMES MOTT, GARDINER STOW, TEMPERANCE. This genuine antique wood-cut engraving is titled "THE ORIGINAL TEMPERANCE ADVOCATES IN NEW YORK", published in "Harper's Weekly" April 1867. globally to museums, Institutions, art dealers, researchers, genealogists, movie sets, interior designers, curators, authors, knowledgeable collectors and beginners too..

TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE

TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE
TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE
TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE
TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE
TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE
TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE

CLASSIC MEXICAN MOVIE POSTER i am the revolution gean maria volonte 24X36-PY2, Vintage French Le Mouton Meat Diagram Painting 8x10 Real Canvas Art Print. Buck Deer Running In Lake Wildlife Wall Picture Art Print, Z185 The Matrix Poster 24X36, Hot Fabric Poster USA TV Show Series Riverdale KJ Apa Crime 36x24 40x27in Z1847, Peek-a-boo by Carl Larsson Paper Print Repro. 12x18 24x36 Poster P43 Avengers 4 Endgame Movie 2019 Marvel Brie Larson Art, Winchester 73 Vintage James Stewart Movie Poster, Canvas Handmade Modern abstract Oil Painting art deco Cycling girl 20x24in H2064. Hiawatha 1927 Chicago Milwaukee RR Vintage Poster Print Retro Style Train Art.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE

a hot meal is donated to a hungry child through our One for One Program, Each collection is created with the latest design trends to keep your baby looking cute while staying comfy. Our is perfect for fast frothing. antibacterial memory foam with an ergonomic fit and no pinch points or chafing, TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE. ** Treated against UV and water to last for years. Suitable for daily commute to work. MADE IN MICHIGAN: Designed and engineered by Tekton at our Grand Rapids headquarters and made entirely in Michigan using USA-made steel. : The Northwest Company Officially Licensed NCAA Texas Longhorns Full Bedding Set : Sports & Outdoors, TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE, ~ This cute baby Onesie® makes a perfect gift for a new baby or baby shower. PURPLE AND GOLD Rag Tie GarlandRag Tie BannerPhoto Prop. This pattern was written in good faith. Closure with zipper and buttons on the side. TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE. Purse or bag made of 100% cotton patchwork fabric. ) : Please check our picture show, you can access all buttons with the case, Double - sided integrated design without glue to prevent cracking, TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE, ❤ The collapsible handle makes this the perfect coffee grinder for travel or camping its compact and lightweight. - Practical perforated wall with hooks for hanging tools, cute cartoon pendant spin slowly. soft and comfortable for easy riding and off-road. TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE.


TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE


curators, authors, knowledgeable collectors and beginners too,This genuine antique wood-cut engraving is titled "THE ORIGINAL TEMPERANCE ADVOCATES IN NEW YORK", published in "Harper's Weekly" April 1867, globally to museums, Institutions, art dealers, researchers, genealogists, movie sets, interior designers, Shopping now Best department store online Up to 80% - Guaranteed 100% Authentic. wilhelminavereniging.nl
TEMPERANCE ORIGINAL ADVOCATES IN NEW YORK JAMES MOTT GARDINER STOW TEMPERANCE wilhelminavereniging.nl