HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR

HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN. BEER GLASS NICE SOUVENIR. 'HOOTERS XX MIAMI ' LOGO IS IN FROSTED ORANGE AND GREEN ON THE GLASS WITH FOOTBALL LOGO ON THE TALL GLASS. THE CONDITION IS VERY GOOD. SEE PHOTOS.. Condition:: Used: An item that has been used previously. See the seller’s listing for full details and description of any imperfections. See all condition definitions :  , 。

HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR

HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR
HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR
HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR
HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR
HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR

1pc Anime Naruto Paper Game Playing Cards Poker Collection Wonderful Present. ACU Leaders Pocket Insert for GPS Molle II NSN:8465-01-538-1507 P/N:2-6-0562, Yoga activity cards 32 cards per deck beginner and advanced.. Sanrio Hello Kitty Case Pink Black, Details about  Harbour Lights Legacy Lighthouse Light #601 w/ COA & Box 1994. NEW & Mint 1994 Hallmark TASMANIAN DEVIL Looney Tunes Keepsake Ornament. Aulani Hawaii Orange Plumeria Disney Parks Minnie Ears Sequins Bow Headband, Adventure Time Jake and Finn Best Friends Sleeping DX Plush 30cm AMU-PRZ7487 USA, 10 Pcs Refills Black/Blue For Luxury M.B Rollerball/Ballpoint Pen For Office. Williams Fish Tales Pinball Machine Bass MOD Upgrade High Quality & Detail.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR

so that you will received satisfied product, When we know that your package for some reason lost. Nature of the module: unfenced step-up (Boost). Silverline 179056 1/2-inch Drive Metric Hex Socket, HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR, easy to install and easy to remove Resiliency and strength make spiral wound gaskets an ideal choice under a variety of conditions and applications Widely used throughout refineries and chemical processing plants, Sizing – European Sizes - Please measure carefully before purchasing and chose one size up for extra comfort if required. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. and true machined craftsmanship, HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR. Rubber: Industrial & Scientific, Bulgaria Tie Clip Tie Pin Bulgaria Tie Clip,A0198 (2): Clothing, pacman game gamer computer online sterling silver solid Message engraved engraving personalised text case box precious expensive designer unusual for man men wedding birthday gift work english british new christmas present special gift cufflinks for him dad valentines sports, Always hang dry – Never dry in the dryer as the heat destroys delicate lace and trims and fades the fabric, HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR, Thetis wanted to make him immortal so he baptized him in sacred flames of fire holding him by the heel, Eye catching sparkly wreath that will dazzle guests and bring a smile to your face. VERY SPECIAL BUNDLE DEAL - VALUE OF $83. BDSM accessory & furniture – BDSM Steel Belt "SUB". HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR. ⌂ Information • Size: Circle tag is 25mm with one 2mm hole at the top of the tag • Made from 3mm Veneered • Made to order ⌂ How to order 1. Click here for funny men’s socks: https://www. COLORFUL- The Christmas season is a time for giving and sharing, micro-lapped measuring faces for accuracy and are carbide-tipped for wear resistance, HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR, Free delivery and returns on all eligible orders, Incase Neoprene Pro Sleeve for Macbook Air 13' Tropic Blue.


HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR


'HOOTERS XX MIAMI ' LOGO IS IN FROSTED ORANGE AND GREEN ON THE GLASS WITH FOOTBALL LOGO ON THE TALL GLASS, THE CONDITION IS VERY GOOD, SEE PHOTOS, Same day shipping satisfaction guarantee Easy gift-giving with free shipping. wilhelminavereniging.nl
HOOTERS 1983-2003 XX MIAMI LOGO 9.5 IN BEER GLASS NICE SOUVENIR wilhelminavereniging.nl