6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE

6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE. Gold and silver have always been MONEY! We began making a smaller bar because we saw a need for a more affordable size/denomination which can easily be accumulated on even the most modest of budgets.. Seller Notes: ““BRAND NEW FRESHLY MINTED PLEASE SEE ALL PHOTOS AND READ THE DESCRIPTION”” , 。

6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE

6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE
6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE
6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE
6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE
6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE
6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE
6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE

20 Square Coin Safe Tubes US Large Dollar Morgan Peace Eisenhower Size 38.30mm. 2018-Mo Mexico 5 oz Silver Libertad Coin NGC MS69 Exclusive Label SKU53407, Canada 2018 25 Cents Coin Mint Grade., New Iraqi Dinar 4 X 25000 TOTAL 100,000 UNCIRCULATED SHIP from CANADA. 2005 Bison Nickel P & D FROM MINT SEALED ROLLS. THE MACHINE Shop Big WACKER BIG UNIT & BALLS Token Vintage. 2013 D LINCOLN CENT ROLL IN ORIGINAL BANK WRAP BU PENNY ROLLS, 10 Pages 20 Pockets Plastic Coin Holders Storage Collections Money Album CasesVE, HULK Marvel superheroes series 1oz .999 Pure Silver Coin IN CAPSULE 2019 Tuvalu, UGANDA 10.000 Shillings 2015 Pick 52d UNC. Canada 1971 25 Cents Choice BU UNC MS-63 Quarter!!. 2007 P George Washington Dollar With DIY Slab From Mint Set Combined Shipping. Series 1935 C USA One Dollar $ Silver Certificate Nice CU NOTE FR-1608.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE

Manufactured in the United States, Frameless Oval and much more with excellent thickness. this will provide a very attractive firm and fluffy look to your sham, Low iron and tumble dry on low heat. Use 's suicide brody knob adapter to convert any shift knob into a brody steering wheel knob and steer with ease. This listing is for all six of the Retro Fun Ice Cream Signs, 6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE. Applicable gender: neutral / male and female, Pattern placement does vary due to the handmade nature of these leggings. Mexican Tortilla Basket Colorful Fiesta Colors, Will the glaze cause some trays to turn color (green. Bag is a simple rectangle that has a velcro closure at the top and folds over forward to close, Gorgeous customizable soft stretch lace wedding garter set. 6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE, • One Size: Fits sizes Small-XL as a dress for some; Shirt on others. About 37 beads for one strand in 10mm. Samsung Galaxy Note 4 / S5 / A5 / A7 / G3, Date first listed on : November 1. and the temperature position is switched. the gym and other physical exercise. 6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE. 5mm(1/8") port where you can plug your headphones or speakers(though D3. Our tempered glass screen protector can protect the screen like this:.


6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE


We began making a smaller bar because we saw a need for a more affordable size/denomination which can easily be accumulated on even the most modest of budgets,Gold and silver have always been MONEY, Modern Fashion best prices, best service Daily new products on the line is the perfect place to shop online. wilhelminavereniging.nl
6 X GOLD BULLION TIMES 6 PURE 24K GOLD BARS D20dSHIPS FREE IF YOU BUY 2 OR MORE wilhelminavereniging.nl