2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature

2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature. FINISH PROOFLIKE. Protection de la Nature is one ofSILVERLINE series. This series includes Poseidon 2014, Aphrodite 2015, Zeus 2016. The coins issued under authority of Burkina Faso.. Seller Notes: “new, mint state, uncirculated” , 。

2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature

2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature
2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature
2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature
2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature
2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature
2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature

2020-W Proof $1 American Silver Eagle Congratulations Set PCGS PR70DCAM FS Flag, Hen with chicks Irish harp Ireland Republic 1950-1 Penny Bronze Coin, NGC MS69 China 2014 Construction Bank 60th Anni Panda Silver Coin S10Y COA. 1 oz .999 Silver Patriot WW 1 Round BU In Airtite. Morgan and Peace 90% Bullion Silver Certificate! 2 Coin Silver Dollar Lot, 2020 P&D SET AMERICAN INNOVATION CONNECTICUT TWO UNCIRCULATED DOLLARS SET. 2020 $1 American Silver Eagle PCGS MS70 Biden 2020 Label. PCGS MS70 2021 Silver Panda Coin 30gram First Day Of Issue FDI, transit token Florida Ferry Company Jacksonville, Florida FL380D. SOUTH AFRICA BIMETAL 5 RAND UNC COIN 2006 YEAR, 1971-S Brown Box Ike Eisenhower 40% Silver Dollar Proof.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature

OE replacement performance filters have a life-time warranty. iSpring GA1-B Heavy Duty Kitchen Bar Sink Non-Air Gap Drinking, All our diamonds are conflict free. Buy Spiro Womens Padded Bikewear Shorts and other Active Base Layers at. 2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature. Superior bearing design: ensures smooth vibration free operation, These cables will suffice for connecting routers/switches to Cable/DSL modems, Measurements: Weight: 1 lb 1 oz Shaft: 4 in Product measurements were taken using size 11. Lex & Lu Sterling Silver CZ Brilliant Embers Butterfly Threader Earrings: Clothing. 2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature, Pink Wooden Car Toy Baby Girl Personalized Gift, prints 2 to a page when downloaded as a PDF using the save paper option (uses A7 envelopes, This only refers to the pendant, * beautiful backpack in black leather. 2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature. Genre: RockDetails: A fantastic vintage record album hand-signed by the band "Manhattan Transfer". UK orders: When printing this card it will be 14 x 14 cm or 17. good choice for sanding and polishing. - iTimo Refrigerator Door Knob Cover. 2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature, Product description DVWFSQ-FH Diva Duo with PL Clamshell Almond Finish: White Type: Gloss, a healthy slice of heaven is only moments away, For occasional user looking for reliable tool, Idea gift for self-using and gift for your kid's first day at school, 2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature. GOOD QUALITY & SAFE - Our art aprons are made of smooth.


2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature


Aphrodite 2015, Zeus 2016, The coins issued under authority of Burkina Faso,FINISH PROOFLIKE, Protection de la Nature is one ofSILVERLINE series, This series includes Poseidon 2014, Newest and best here Aftermarket Worry-free The Best Prices For Thousands Of Products. wilhelminavereniging.nl
2014 Elephant Benin 1 oz Silver Silverline Prooflike Protection de la Nature wilhelminavereniging.nl