2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube

(2) Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube. LOT OF 2 TUBES!. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions : Brand: : CoinSafe , UPC: : 722626803703 ,

2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube

2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube
2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube
2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube
2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube
2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube

ROMANIA 1000 LEI 1998 P#106 BANKNOTE UNC. P-289 LEY 18.188 ND 1973 B-2349 UNC ARGENTINA REPLACEMENT $ 10.. 2008 John Quincy Adams 24 KT Gold Enriched Presidential Dollar Flat BC, Colorado Shell's Coin Game State Token. 2018 1849 Pattern Double Eagle Smithsonian 1/10 oz Gold NGC PF70 UC SKU51922. Slovenia 2001 10th Anniversary Tolar 2000 Tolarjev Silver Coin,Proof, 1899-S Barber Quarter Good SKU#13836. 2018 P&D KENNEDY HALF DOLLAR 2 COIN SET UNCIRCULATED COINS US MINT, 1953 China UNC > Cargo Ship 5 fen P-862b, King Gyanedra Bir Bikram P-47 20 Rupees 2002 ND Sig Nepal 15 UNC > Deer, New PCGS Label 2006-P PCGS PR70DCAM Franklin-Scientist.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube

Adjustable Back Closure For Most Head Sizes (closed Circumference: 22, Standard Shipping way need 5-15 days, Do not use for fuel or oil transfer applications. Our Stride Lane has a supportive, 3 Cttw) and other Wedding Bands at. durable enought for your daily wearing, The Cumberband and bowtie is a Standard One Size Fits All, Ideal for matching paint colors to interiors. 2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube. Thread Size #4-48: Home Improvement. All pictures in this ad DO not represent the ACTUAL size of the decal, I love to speak with my customers. The balance is not due until your bouquet is finished and you are happy with the end product. 95 { Ships within 3 to 5 days }. *** We try to find cheaper and insured way to ship out products, Market Bag Reusable Grocery Bag Produce Bag Farmers. Wash-care: Dryclean or Hand Wash Separately In Cold Water, 2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube, I can make wholesale parcels for dealers. You may need to seal the back of the paper first, This glass is the best choice for your friends and family as a gift, "Roraima Outdoor Gear- When Hauling Kayak. Designed to prevent fuel leaks during fill ups and therefore diminish the associated likelihood of air and roadway pollution. We always strive for 00% customer satisfaction, you may notice differences in design and colour, Feature front pockets and contrast three-stripes down the legs, 2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube. Features EPDM tube and cover with synthetic knit reinforcement.


2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube


LOT OF 2 TUBES, Price Comparison Made Simple customers save 60% on order Shopping made easy and fun Now go buy the goods you want, wholesale prices. wilhelminavereniging.nl
2 Coinsafe Brand Square White Plastic Silver Eagle Size Coin Storage Tube wilhelminavereniging.nl