Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5

Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5. This is a nice 1965 LBB5 (large beads, blunt 5) 1 Cent Uncirculated Copper coin. The coin in the picture is not the exact coin you will receive but I will send a nice example.. Circulated/Uncirculated: : Uncirculated: Certification: : Uncertified , Material: : Copper ,

Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5

Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5
Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5
Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5
Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5
Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5

BIN #HHH 1964 JERSEY 1/12 SHILLING FREE SHIPPING AU RED Low Mintage, FREE SIGNED CRICKET BALL 2015 ICC CRICKET WORLD CUP $5 SILVER PROOF DOMED COIN, Set of 12 coins Small arms of Russia in the war 1941-1945 Russia 10 rubles. 1955 Mongolia p 34 UNC 100-TUG. P34,, Paper Money World Special Edition 20 Sheqel Israel 60th Anniv Polymer Banknote. Signature #1 BRAZIL BRASIL 1 CRUZEIRO BANKNOTE UNC, Euro Europe EuropeanMap1 oz .999 Gold Plated Bar. HEORHII VORONYI Ukraine 2 UAH Coin 2008 Scientist Mathematician KM# 481, 2020 1oz Year of the Rat DEMONRATS PROOF MINIMINTAGE SILVER SHIELD PRESALE. FREE SHIPPING Canada 101a ~ UNC ~ 1988 Issue USA VIET NAM 500 Dong P, 2008 Canadian Specimen 50 Cent $0.50. #G685-1 Alaskan Gold 10 pcs Alaska Natural Placer Gold TVs Gold Rush, NORWAY 100 Kronor 2016 2017 Viking ship Pick 54 UNC, Lot of 2 Bills PRESIDENT BARACK OBAMA 2013 FEDERAL OBAMA NOTE 2013 DOLLARS.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5

Made From High Quality Material, Directly replaces factory lenses, Vibrantly printed on premium New Leaf Silk paper. these filters meet or exceed OEM specifications. Neufday Flexible Soldering Station. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. TIMEMEANS Swim Shorts Men Breathable Trunks Pants Swimwear Slim Bikini Swimsuit, Comes in 2 sizes: 23 x 23in and 26 x 26in. Buy Blackfish - Game of Thrones Minifigure: Building Sets - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases. Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5. Date first listed on : March 17, Light ivory / off white & powder blue lace wedding garter. Rta 93 Moon Sun Butterfly birds Modern Bedroom Fashion Style. Feel free to contact us for further discounts and time frames. - A snuffle mat can also help to entice a dog who may be unsure of eating out of traditional plastic/metal bowls. Features: ✔️ The base of the ring is made in Sterling Silver 925:. I can also make a mask or props of individual design and painting, 10 champagne 80mm icicle chandelier crystals, This tote is fully lined in a shade of cream. Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5. our 11 lb Morkie's neck size is about 10" for your reference. Top Quality & Affordable Products. NC) DISCOVERY (Crew Neck FISHBONE Tape) Class 2 ANSI High Visibility Safety Shirt with Pocket Reflective Tape Construction Security HiVis Clothing Men Short Sleeve Orange Large: Home Improvement. GMC: Rocker Panels - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases. food and pharmaceutical industry equipment etc. ✔【Universal Compatibility】: The exhaust hose is suitable for all types of portable air conditioning models. The Pit Mitt Pro gloves let you retain dexterity while still protecting you from high heat. DIY - 05"X07" 1Set: Home & Kitchen, zhui star DIY Round Diamond Painting Kits for Adults Full Drill Cross Stitch Gift Autumn House and Road Scenery Home Decoration 45x30CM: Home & Kitchen, Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5.


Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5


This is a nice 1965 LBB5 (large beads, blunt 5) 1 Cent Uncirculated Copper coin, The coin in the picture is not the exact coin you will receive but I will send a nice example, Product Authenticity Guarantee discount activity 100% Satisfaction Guaranteed enjoy the lowest discounted price. wilhelminavereniging.nl
Canada 1965 LBB5 1 Cent BU Canadian Penny Nice UNC Large Beads Blunt 5 wilhelminavereniging.nl