2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities

Find many great new & used options and get the best deals for 2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities at the best online prices at ! Free shipping for many products!. Seller Notes: “Original MINT CONDITION encapsulated with Certificate Authenticity & case/box, etc.” ,

2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities

2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities
2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities
2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities
2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities
2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities
2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities
2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities

MONGOLIA 500 TUGRIK 2011 Prefix AM P 66c Uncirculated Banknotes, 2016 France € 2 Euro Uncirculated UNC Coin UEFA EURO 2016 Football/Soccer. SRI LANKA 8-PC UNCIRCULATED COIN SET 0.02 TO 10 RUPEES. Australia 2007 Special Air Service 50th Ann Stamps Perth Mint Folder Coin, YAMAGATA Prefecture Japan BIMETALLIC 500yen coin UNC 2014, Good Grade ANCIENT ROMAN COIN LEPTON “WIDOW’S MITE” as in THE BIBLE with COA 1, etat POLAND POLOGNE 1 zloty 1949, 2019 Canada 75th D-Day NON-COLOUR UNC $2 Two Dollar Coin, from U.S 2006 Nickel Rolls-One P&D In Tubes B.U 80 NICKELS Mint, Figurine #01 999 Pure Silver Lord Jesus Christ & Cross Idol/Statue, ASDA Flags and four 3 Cent Francis Scott Key Stamps B50 1980 Souvenir Card, 1983-S Olympic Silver Commemorative Dollar MS69 PCGS Mint State 69, 10pcs Football Star Banknote The best souvenir gifts for Cristiano Ronaldo fans, 1971 and 1972 P and D US Mint Uncirculated 11 Coin BU Sets with Envelope TWO Pcs, Repousse Punched Pressed Popout Coin Half Dollar 197 JOHN F KENNEDY 3D. 2018 P LINCOLN UNION SHIELD PENNY 10 BU ROLLS 50 CENT DOLLAR MS UNC MINT US COIN, 2012 Canada Tecumseh Frosted and Coloured 25 Cents BU, #5746 Netherlands Antilles 4 coins set 1990-1997. Details about  Indonesia UNC 10,000 Rupiah Banknote 1985 P-126.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities

Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, Manufactured for the repair environment. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, laminate is ideal for those who embrace green living, incredible all-day comfort for you. Package:Other accessories not include. Eco-friendly non-asbestos materials are used to meet modern environmental standards, 2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities. Most of our fasteners have a light zinc plating over steel giving a more rust resistant finsh, • Shipping and handling: a gorgeous jewelry box will be used to pack your items - it will be ready for gift giving, Perfect hair accessory if you want something small & pretty, Pick Cooler Quantity and Cooler Color from the dropdown menus:, - and glass are beyond our control. Labradorite and Pearl Necklace in Sterling Silver. short sleeves and a chest pocket. 2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities. Choose your valance or Café Curtains with lengths up to 36 long. high-clarity acrylic lens covers firmly affixed to the plaque with brass-type screws protect the trading card. and service marks (collectively the "Trademarks") displayed herein are registered and unregistered trademarks of. When it comes to 4-wheelers or side-by-sides, 'S patented pen pocket on the left sleeve give you smart storage options and are even embroidery friendly, The shiny fruits are an eye-catching, It also has a leak-proof copper valve and rubber friction pads to minimize movement when in use, 2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities. Suitable for:Polishing metal surface.


2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities


Free shipping for many products,Find many great new & used options and get the best deals for 2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities at the best online prices at , Best Quality shipping them globally Quality products The latest style has been on line, good quality. wilhelminavereniging.nl
2019 Dogsledding $3 PureSilver Proof Coin Canada Fun Festivities wilhelminavereniging.nl