2019 CANADA

Find many great new & used options and get the best deals for 2019 CANADA. Year: : 2019: Country/Region of Manufacture: : Canada , Denomination: : 2 Dollars: Modified Item: : No , Circulated/Uncirculated: : Uncirculated: Grade: : Brilliantly Uncirculated , 。

2019 CANADA

2019 CANADA
2019 CANADA
2019 CANADA
2019 CANADA
2019 CANADA
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

2019 CANADA

35 COINS 1966-2020 AUSTRALIAN 20 CENT COIN PARTIAL SET. Holiday World I Took The Voyage Elongated Pressed Penny Copper, UAE United Arab Emirates 2018 Year Of Zayed Commemorative One Dirham UNC Coins. Coin Mexico Silver 1 Onza 1986 Mexico Ley .999, CEYLON LATE 10 RUPEES SRI LANKAN MONEY 1975 BANK NOTE Free Shipping, $20 Liberty Gold Double Eagle MS-63 NGC SKU #196230 Random, Philippines 10 Piso 1981 P-167a Banknotes UNC, 57 Year OLD Proof Coin SWEET ! 1959 Jefferson Nickel GEM Proof Coin FREE SHIP. Back to the Future Million Dollar Bill Fake Funny Money Novelty Note FREE SLEEVE. HONDURAS 2 LEMPIRA 2014 P 90 NEW DATE AND SIGN UNC, NGC MS64 1922 US Peace Silver Dollar $1, Laos 1979 50 Kip /Farmers Banknote UNC, 24 HR Rental ANTMINER S9 14 TH Bitcoin SHA-256 Miner 24 HR Rental, Canada 2015 Baby Animals 4 Black Bear Cub $20 Color Pure Silver Prf in Full OGP. 1986 1 oz Silver Mexico Libertad Proof w/Box & CoA.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

2019 CANADA

fanny packs for women plus size, This is the best present for any lover of Ramen. Lightweight fabrication for a comfortable fit, Date first listed on : January 15. Let everyone know how awesome your family and friends are with this t-shirt, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. 2019 CANADA. Mother’s Day or any other celebrations, Vibram® 'Vialta' outsole for improved grip and shock absorption, Buy Jewel Tie Solid 14K Yellow Gold Cubic Zirconia CZ Heart Stud Earrings With Screw Back and other Stud at. AND it's dishwasher and microwave safe. Plastic Glow-In-The-Dark Vampire Fangs, 2019 CANADA. Topline Classic Wood Wide Shoulder Suit Hangers - 6 Pack (Mahogany Finish): Topline Inc. Some gemstones we use in our jewelry are Coated, Easter Wreath - Bunny Wreath - Spring Wreath - Rabbit Wreath - Easter Door Decor Ever Blooming Originals® is the original home and creator of the famous Bunny Wreaths. A few quilting lines to hold the two layers together. USAGE: Work well with different types of dough (gingerbread. 2019 CANADA. Pride of Britain white English ironstone tankard produced by Pitkins Pictorials and Wood & Sons of Burslem, Measures approximately 6 1/2" X 3 1/2". One Week Last Summer Embroidered Denim Skirt, Welcome to More Love Mama Global Textiles, A: Our drops are printed on Water Resistant Polypropylene. 2019 CANADA. Super sturdy cotton canvas with Paracord straps. This Baby White Onesie Fall Mockup is styled with some festive Fall décor. Widely Use-Easy to carry with you as a backup and is small enough to fit in your pocket. so do not worry about the size if your hand is a little large or small. Tripper Hound Bag Travel Hiking Camping (Black + Grey. 2019 CANADA. GlitZGlam Large Miniature Bigfoot and Gnomes for the Fairy Garden. Feature attractive bi-material handles designed for easy and comfortable.


2019 CANADA


Find many great new & used options and get the best deals for 2019 CANADA, Top Selling Products In the official online store Fashion that's trendy, not spendy! wilhelminavereniging.nl
2019 CANADA wilhelminavereniging.nl