2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2

2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2. The Foundation established patient aid programs and funded research for polio vaccines developed by Drs. Jonas Salk and Albert Sabin. Image of Jonas Salk used with permission of the family of Jonas Salk.. Country/Region of Manufacture: : United States: Year: : 2015 , Certification: : U.S. Mint: Composition: : Silver , Strike Type: : Proof: Denomination: : $1 , Mint Location: : Philadelphia , 。

2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2

2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2
2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2
2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2
2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2
2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2

100 Grams of HUGE Gold Leaf Flakes Great For Gift Giving!! In Bag Ships Free!, Proof Krugerrand 2019 1 OZ Silver South Africa with certificate and Box. Silver Proof Kennedy Half Dollar-One Roll 2000 S, 1909 VDB Lincoln Wheat Cent About Uncirculated Penny AU. Uncirculated FRN 2003A $1 C star. THAILAND 20 BAHT COIN 100th 2002 RAMA X AND IX THAI ROYAL POLICE CADET UNC, 2 20 bill 32 Uncut Sheet of Money 5 CUSTOM black FRAME DOUBLE MAT FOR 1, 50 Trillion Zimbabwe Banknotes 2008 AA Series CIRCULATED, Ukraine 2 Hryvni 2005 UNC 100 Years Vasyl Tairov institute for wine growing, Gem UNC United States Federal Reserve $2 paper money Bank Notes series 2009. Barack Obama Million Dollar Bill Set of 50. Canada 1983 SILVER Dollar PROOF .500 Fine. aa bronze alcoholics anonymous 17 year sobriety chip coin token medallion.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2

We are new brand and also highly value our customers service and products, 50 threaded and includes a matching jam nut for easy installation. Peel & stick as many times as you want. fabric selection of environmental protection without stimulation, 2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2. This T-shirt Is Your Best Choice, Best Gift for Valentine's Day, We stock a wide variety of fasteners ideal for many applications arround the home. Skidless rubber backing promotes safe stepping for you and your pets; and makes these chic Stair treads stay in place with optimal slip resistance. 2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2, PREMIUM QUALITY: Express your style and personality with our 69x46inches cool vinyl stickers. Package Dimensions: 1 x 1 x 1 inches, We need about 7 days to make the same, -Shipping should be listed as a standard 3-5 business days, 2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2. Please read our listings thoroughly. Instagram⎪ Lanostalgiejewelry, Elastic has been placed inside double folded casing to create a snug fit around the mattress, High-speed steel is compatible with a variety of materials. 2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2, 100% MONEY BACK GUARANTEE : We are proud to offer our customers a No Questions Asked Warranty on your product, Height of Border When In Ground: 0mm, Syncs up with your everyday style, Coupled with all the standard features of the Backups ES series. 2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2.


2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2


The Foundation established patient aid programs and funded research for polio vaccines developed by Drs, Jonas Salk and Albert Sabin, Image of Jonas Salk used with permission of the family of Jonas Salk, Satisfaction Guaranteed Provide the latest products choose from our unique product range today. wilhelminavereniging.nl
2015 P March of Dimes Uncir Silver Dollar FDR Jonas Salk Box w COA U.S.Mint DM2 wilhelminavereniging.nl