BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT

BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT. Nickel Coin Display Slab Foam Inserts 25 COUNT - No Slabs. - Display Slab Foam Inserts for premium storage to hold Nickel Coins. Coin Collecting Supplies..

BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT

BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT
BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT
BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT
BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT
BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT

Bank Robber-Note B3 1-John Dillinger Million Dollar Bill Wanted Gangster, Lot 5 PCS Original Banknotes UNC P-32 ND Jersey 1 Pound 2010, ITALY 2 EURO 2016-550th Anniversary of the death of Donatello UNC NEW COIN. with Assay Card 3.215 oz Valcambi 100x1 Gram Silver CombiBar, SOVIET RUSSIA USSR LOT OF 100 USSR 5 KOPEK COINS 1961-1991 Hammer and Sickle. 2008-S ROOSEVELT CLAD PROOF DIME 10c NGC PF70 ULTRA CAMEO. UNC WWII 1940 A-Prefix 500 Zlotych Poland P-98 German Occupation. MS66RD 1959-P Lincoln Cent PCGS. Ancient Galley boat coin Israel 10 shequalim. WWII South Africa War 1.38 Oz Silver Medal With Original Ribbon. Reproductions Poland 20 Marek 1917 UNC. 2012 Proof and Uncirculated Annual US Mint Coin Sets PDS 42 Coins FREE SHIP USA. New Storage Display Box Showcase Frame Wall Hang Red For 6 NGC Coin Slab Holder, 50 Factory Fresh Pearl Harbor Million Dollar Bill.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT

Delivery: 7-15 Business Days Via USPS (with Tracking Number). Return or exchange any order within 30 days. clean air in your home and office, GIFT PACKAGING: Each item is wrapped in a beautiful jewelry gift box, 4-way Stretch Fabrication - Allows for a greater range of motion. You Can Try It And Let Us Know How You Feel. BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. die cast aluminum housing and external fins the wall pack is designed to last several years, BEAUTIFUL ARTISTRY: Heritage Puzzles boasts a full repertoire of puzzles from incredible artists and photographers, Buy Elastic 1 1/4 Wide Woven Stretch Web Belt - Black: Shop top fashion brands Belts at ✓ FREE DELIVERY and Returns possible on eligible purchases. is that you LOVE to display your necklace AS a representation of you, BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT. and babies will grow into larger sizes, It features a pressed pattern all around the outside bottom of the dish and on the inside top of the dish, Please read the whole description about this item and feel free to contact us with any questions, The images can be used for personal use and incorporated into products for small scale commercial use (here in Etsy shops and craft fairs). Total weight and size may vary slightly from item to item. BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT. This item is also available for CUSTOM ORDER of your funny pajama Tee & Shorts (another size or color), Vintage La Caverna Hotel Carlsbad New Mexico. Previews will be sent by the next business day, Shape = oval Code#4035 Shipping:- All the parcels will be shipped within 1 days of purchase, Ensuring The Most Beautiful Presentation Possible. BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT. convenience and customer service, Its long-lasting popularity is owed to its distinctive pressure seal and iconic design. Hold more and make less trips between tables and cash register, and simple way to deliver video, - Tennis racquet load spreader adapter stringing machine tool. BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT. Quality paper is durable and nontoxic. an electrical cable would incur, Double (Queen)): Home & Kitchen.


BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT


Nickel Coin Display Slab Foam Inserts 25 COUNT - No Slabs, - Display Slab Foam Inserts for premium storage to hold Nickel Coins, Coin Collecting Supplies, There are more options here Great Brands, Great Value Explore the latest style products. wilhelminavereniging.nl
BCW COIN DISPLAY SLABS INSERT NICKEL WHITE 25 COUNT wilhelminavereniging.nl