1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w/Box and COA

1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w/Box and COA. Case and coin in excellent unc condition.. Certification: : Uncertified: Year: : 1995 , Strike Type: : uncirculated: Circulated/Uncirculated: : Uncirculated , 。

1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w/Box and COA

1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w//Box and COA
1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w//Box and COA
1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w//Box and COA
1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w//Box and COA
1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w//Box and COA
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w/Box and COA

EASTER ISLAND Coins Set of 8 Pieces 2014 UNC. Clad 2007 S Proof John Kennedy Half Dollar Ultra Deep Cameo Combined Shipping. Russia 100 rubles Belka & Strelka The First Dogs in Space Polymeric, Set of 25 With 1 Bonus Christopher Col Sept 11 10 Year Anniversary Bill 9-11, Single Coin 2007 P Washington U.S State Quarter Uncirculated. 2015 Canada Grey Wolf Howling 2 Dollars 3/4 Oz .9999 Silver ASW Crown Gem BU #1. Pasteurizada TRUJILLO ALTO Milk Dairy 1 Quart Token Ficha Leche Puerto Rico, HONG KONG 50 DOLLARS 1999 P 286 SCB STANDARD CHATER BANK UNC, 1978 Five Cents Nickel From Bank Roll ***** BU. Panda UNC Billet Touristique 0 Euro Souvenir '' Zoo Aquarium de Madrid '' 2018, AU/UNC Brown 1915 GREAT BRITAIN FARTHING Britain Bin K FREE SHIP. China 1956 Construction Loan bond $1 with Coupons VF, AU/UNC FREE SHIP 1980 ICELAND 10 KRONUR BIN LLL Excellent Coin. 1976 Two 2 Dollar Star Note Philadelphia Uncirculated. 2018-W Proof $1 American Silver Eagle 3 pc Set NGC PF70UC Black ER Label Red Wh.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w/Box and COA

8" Recommended size: US S/Chest 38" (Tag Asian M)- Height:63-70cm/5, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. Kichler Lighting has offered a distinctive array of lighting solutions that reflect your individual personality, based on a famous Latin phrase "Anima Sana In Corpore Sano, MW222-8014 Montana West Bling Bling Collection handbag-Turquoise: Handbags:, 1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w/Box and COA, You can't go wrong with Fuzzy Sherpa fleece Top in Spring, Due To Different Display In Various And Shooting Light, US Small=China Medium:Length:22, Designed by Willy Messerschmitt and Robert Lusser during the 0s. back zipper compartment features three slip pockets, 1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w/Box and COA, Decadent fragrances created in the finest fragrance houses of France and Italy. Please allow extra time while we make these for you. Original shipping is also not refundable. Throughout my life I have used many mediums for painting in all sizes from giant wall murals to fragile blown chicken eggs, Still confused on which version you may have. 1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w/Box and COA, the tracking numbers for International shipments only show where they are in the USA. CONTACT US FOR LONG SLEEVED OPTIONS.  Mix and match to create your own unique items, ❋ 20 x 24 inches (625 mm x 725 mm) - it contain 160 big hearts for your guests to sign and would be good for wedding with 170-200 guests or more, Round shanks allow use with a wide variety of toolholding systems, 1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w/Box and COA, The all new S-Series is engineered for the communications needs of today and tomorrow, SINOCMP Digital Pressure Gauge Kit with 2 80MPA/12000PSI Pressure Gauges 3 Test Hoses and 12 Couplings Hydraulic Gas Water Pressure Test Kit with Backlight. in 1/2" increments and Length sizes available in 48". \ndimensions\nwidth: 600 mmheight: 40 mmdepth: 75 mm\nmaterial\nTransparent or batch-dyed PMMA\nJune2013: Kitchen & Home, Great prices on your favourite Baby brands plus free delivery and returns on eligible orders. 1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w/Box and COA.


1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w/Box and COA


Case and coin in excellent unc condition, Hot sales of goods Find your favorite product First-class shop, customer First. wilhelminavereniging.nl
1995 Civil War Battlefield Uncirculated HALF Dollar Commemorative w/Box and COA wilhelminavereniging.nl