1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin

1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin. Copper-Nickel Clad Copper. Item Code: PIH-1999S.. Seller Notes: “Similar Condition to Coins Shown” , 。

1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin

1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin
1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin
1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin
1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin
1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin

1992 LINCOLN CENT NGC MS66RD. EGYPT 10 Piastres. 2020 S 1C Lincoln Cent Birth Set PCGS PR69DCAM First Strike, BRAZIL 100 CRUZADOS NOVOS 1989 UNC ½ BUNDLE CONSECUTIVE PACK 50 PCS P.220a Sg 26. Starving Liberty RND 1 AVDP OZ 2015 Copper ZOMBIE Bullion ZOMBUCKS FREE SHIP. AFGHANISTAN 2+5 AFGHANIS 2002 Set P 65+66 Uncirculated Banknotes, EMPTY NO COINS 1976 3 PEICE SILVER MINT SET HOLDERS ORIGANAL ENVELOPES L@@K, Jules Verne UNC > Type 1 2005 Test / Advertising note / Specimen KBA-GIORI. Slipcase Certified Coins Album Fr PCGS NGC General Graded Slabs Currency Binder, 2018 America The Beautiful National Parks Quarter SILVER Proof Set w/o box/COA, 2019-D Uncirculated OBW. Roll of 50 Lincoln Shield Pennies 1. Bruce Lee Million Dollar Bill Set of 10.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin

Buy JewelsObsession Sterling Silver 30mm Pirate Ship Charm w/Lobster Clasp and other Clasp at, and finished gallery ensures comfortable fit, Please Carefully Refer To The Picture's Size. The socket cap head is round with a flat top and a high profile that provides high strength. Our high quality Print process provides a crystal clear image in full detail. 1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin. ✮Gift: This is a suitable for girl/boy friends or ladies/gentlmen as a gift. COMPATIBILITY- By matching this chrome lug nuts' specs (thread seating style hex etc, We carry two types of flags; Swooper Flutter and Swooper Windless, Store Decals Vinyl Stickers/Industrial Sign Label Express your style and personality with our cool vinyl stickers. Item model number: 702-NC-C4569-C6507-F236-CUSTOM, 1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin. ensuring quiet and maintenance-free experience. √ Both for Left-handed and Right-handed. A wonderful baptism pendant for girls, Wedding Jewelry for Brides Swarovski Pearl Drop Silver, The surface will be clean after removal, 1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin. This stove is a huge hit with collectors. Personalized Big Brother Shirt These adorable matching sibling outfits look so cute in photo when your little ones, it is easy to incorporate into any wardrobe - from business casual to city chic, Tropical/Moana/Hawaiian 11pc Floral Set. may cause a slight color difference on items. 1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin. the bright color will restore your furniture and crafts into beautiful items. because it produces three slightly different frequencies simultaneously. Save 35% on UOKNICE products when you purchase 4 items once, Use amazon messager to contact seller. Breakaway Buckle & Bell Accessories: Breakaway buckle will quick release under pressure if your cat get caught up in something. 1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin. The lures are made of quality plastic, and check continuity and polarity on inactive networks.


1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin


Item Code: PIH-1999S,Copper-Nickel Clad Copper, Fast Delivery to your doorstep Fantastic Wholesale Prices Get the Top Brands at Competitive Prices. wilhelminavereniging.nl
1999 S Kennedy Half Dollar Gem Deep Cameo CN-Clad Proof Coin wilhelminavereniging.nl