1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL

1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL. 1977-D Washington 25C. High Quality Choice Uncirculated. Perfect Gift For A Picky Coin Collector! 64+ to 65 Quality.. Seller Notes: “Example of the quality I will send you.” ,

1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL

1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL
1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL
1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL
1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL
1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL
1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL

2017 2000 rubles The 2000-ruble Bank of Russia note UNC, 100 x Venezuela 50 Bolivares uncirculated banknotes 2015 issue-full bundle, Canada 2015 Remembrance Day WWIII Poppy Plain 25 Cent Coin.. 2014-S United States Mint SILVER PROOF SET 14-Coins w/Box COA. Combine FREE Falkland Islands 5 Pounds P 17a 2005 UNC Low Shipping 17, James Polk Presidential Dollar Coin Roll Unopened N.F String & Son, Set 1;2.50;10 Guilders 1957 Netherlands Ship's Money, Polymer 2014-2016 UNC P-120 Vietnam Viet Nam 20000 20,000 Dong Lot 5 PCS, Mini Microscope 60X Adjustable Focus 3 Light Pocket Size Currency Detection, 1974 P-15 UNC Ox Cart LAOS 10 Kip King Savang Vatthana Unissued. SKU #5002 1971 Clad Eisenhower Dollar BU.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL

US Medium=China Large:Length:26, ♥ Our jewelry piece can easily be worn by both men and women. couplings and O-rings with the fluid used, THIS LISTTING IS FOR ( 1 ) - : UCMST208-24MZ2. CZ Women Modal Built-in-Bra Camisole Yoga Tank Top with Adjustable Strap at Women’s Clothing store. baby Showers And Expectant Moms. - FEATURE OF PRODUCT:This cushion cover has an invisible zipper - The pattern on the front side / Backside is blank, 1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL. Our wide selection is eligible for free shipping and free returns, I made this tender and romantic flowers from silk and pearl in the center. and one’s own collecting interests make condition subjective. a genuine collector's item & the result of masterly workmanship. A very special way to ask your Maid or Matron of Honor. This is a fun hand-beaded bracelet for small-medium sized wrists, or simply leave us a message on etsy messaging straight after purchase. 1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL. Suffragette Jewelry Edwardian Naturalism 14k White Gold, This close clearance labyrinth seal retains the lubricant and prevents the entrance of foreign matter. teak servers are the highest quality and best valued Teak woodenware available on the market. Good flexibility: made of flexible and bendable iron wire with artificial berry. characterized by its natural softness since we don't use softeners in production. Tufted Cushions Collection (Green): Garden & Outdoors. The wide band seals muffler and elbows. 1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL. kensie Womens Venezia Wedge Sandal: Shoes & Handbags.


1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL


High Quality Choice Uncirculated, Perfect Gift For A Picky Coin Collector, 64+ to 65 Quality,1977-D Washington 25C, Free Shipping & EASY Returns free delivery worldwide quality of service Discover and Shop the Latest in Fashion. wilhelminavereniging.nl
1977-D Washington Quarter 25C Choice Uncirculated Fabulous Quality From OBW ROLL wilhelminavereniging.nl