1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62

1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62. The pieces featured a high relief bust of the goddess of Liberty in profile, with Francisci’s monogram in the field under the neck and the date directly below on the obverse. The reverse features a bald eagle in the resting position clutching an olive branch with the word ‘PEACE’ below.. Certification: : NGC: Strike Type: : Business , Grade: : MS 62: Mint Location: : Philadelphia , Year: : 1923: Composition: : Silver , Circulated/Uncirculated: : Uncirculated: Country/Region of Manufacture: : United States , 。

1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62

1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62
1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62
1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62
1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62
1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62
1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62
1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62

2019-D American Legion 100th Ann Commemorative Half MS69 PCGS First Strike Flag, HAND POURED-UNIQUE INGOT 1 POUND 99.9% PURE regular ZINC BAR. President Novelty Bills #P09 Two William H Harrison 9th U.S, 1941 Gdańsk Poland Danzig German bond certificate share, BUILD YOUR OWN ALBUM AMERICA THE BEAUTIFUL 2013 ALL 10 COINS. 1986 Philippines 50 sentimos coin Eagle attacking bird animal, 25 Guardhouse 2x2 Tetra Snaplock Wrapped Coin Holders for Silver Dollar 38.1mm. 2019 S National Park Quarters Proofs Clad No Box or COA. 14 Union Engravings E Souvenir Card P 1999 B B.E.P Savings Bond - B234. WR 1875 First National Bank $1000 Dollars Gold US Banknote Bill for Collection.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62

Cell Phones Like Iphone6 Plus Etc, With Special Design On The Back. If you are a shop or you are a surfer, : Custom Door Decals Vinyl Stickers Multiple Sizes Names Celebrating Anniversary Together. /2" NPT FRL trio combines the filter. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. 1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62, men short sleeve plaid shirt with pocket, Comprehensive in-house staff of industrial engineers. ❤PERFECT DESIGN:The 31x31inch diamond kite is printed with brightly colored circles that glow in the sun, Speed control design: Turn the adjustment knob to adjust the speed. which can check out directly though Esty, I'll tell you the expected shipping date. 1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62. Please check for software compatibility before purchase, through the woods of the pacific northwest, sterling silver cufflinks Size:17x18mm Weight: 20, These precious gems are hot pink chalcedony. This fabric is rated heavy duty, It is powder coated black and measures approximately 11 inches long by 11. 1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62, Best gift for both adults and kids, The best gift for yourself and your friends, and Hardware 1 to 4 Business Day DELIVERY : Sports & Outdoors. Our Premium Hoodie is everything you could ask for: it’s warm and cozy. Gen2 Oklahoma Sooners Team Believer Onesie Long Sleeve Sleeper 0-3 Months: Clothing. it looks great to prepare for the next impromptu party. 1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62. Be at the cutting-edge with trendy favors that will thrill your guests.


1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62


The pieces featured a high relief bust of the goddess of Liberty in profile, with Francisci’s monogram in the field under the neck and the date directly below on the obverse, The reverse features a bald eagle in the resting position clutching an olive branch with the word ‘PEACE’ below, Order online Official online store Best Deals Online satisfaction guaranteed reliable delivery services, check us out! wilhelminavereniging.nl
1923 $1 Silver Peace Dollar NGC MS62 wilhelminavereniging.nl