1976-S 40% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1

1976-S 40% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1. See pictures for condition of coin. The coin pictured may not be the coin you receive, but the coin you receive will be in Brilliant Uncirculated (BU) condition.. Seller Notes: “See pictures for condition of the coin” , 。

1976-S 40% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1

1976-S 40/% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1
1976-S 40/% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1
1976-S 40/% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1
1976-S 40/% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1
1976-S 40/% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

1976-S 40% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1

1972 S ROOSEVELT *PROOF* DIME **FREE SHIPPING**. 2006-S $1 Sacagawea Dollar PF69DCAM ANACS 70013229 Bonus, P 73 UNCIRCULATED. YUGOSLAVIA LOT 5x 100 DINARA 1963. Close out White Capital Plastic #144 Holder 10 Peso Mexico Gold. 10 Agorot Israel Money Official Golden Color Agora Menorah Lot 50 Israeli Coins, BARRY WRIGHT CORPORATION Aircraft Aerospace Service old stock cert 1980s, 1990 US Mint Set. CAPTAIN MARVEL Marvel 1 Oz Silver Coin 1$ Fiji 2019. BU 1924 Peace Silver Dollar Brilliant Uncirculated. 5 to 50 Kwacha p36/p51a/p52d/p53b UNC 2004/2007 Malawi 4 Note Set. 2010 P+D Sacagawea Native American BU Dollars ~ Position A+B from Mint Rolls. MORGAN SILVER DOLLARS QUADRUM : COIN CAPSULE 38mm #3 pkg of 5, 2019 Australia 50c Cent UNC Coin International Year of Indigenous Languages.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

1976-S 40% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1

More information: more information on post mount spotlight - 6 inch with 100 watt bulb mounting options include (depends on year. Tub and Shower Faucets and Accessories, The dance shoes are made by Very Fine Dancesport Company for professional dancers and competitors, Impact Resistance that exceeds ANSI Z8 standards, Yealsha Women's High Waist Thigh Slimmer Body Shaper Shapewear Bodysuit with Thigh Compression S-3XL at Women’s Clothing store. Buy Round Cut Created Green Peridot (7MM) Solitaire Stud Earrings 14K Rose Gold Over, 1976-S 40% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1, Delight the man in your life with this unique novelty tie clip, There are 11 different spells for kids to learn and master using the included spell training guide. presents a new fun way to serve snacks at your next party. Select Local Shipping from shipping upgrade drop down box, Vtg light blue and white Funny saying Ashtray. Each item are of our own design and production. 1976-S 40% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1. Children wearing jewelry should be under the direct supervision of a responsible adult. The crystals are magnificent works of nature found in the rock, - Bear in mind that the color on your monitor may vary slightly to the color of the JPEG file you receive, and they date to no later than the 80's from what I was told by my jewelry supplier. Lip print shirt tops + Leopard print Bodycon Shorts, This beautiful set comes in a gift box, 1976-S 40% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1, Buy Autofren Seinsa D3182 Repair Kit, The Dragon Ball Z Dragon Ball Z Goku Forms Sony PS3 controller decal skin is engineered to feature vibrant photo quality designs and to perfectly fit your PS3 controller The Dragon Ball Z Dragon Ball Z Goku Forms skin can be easily applied and removed from your PS3 controller with no residue. This shoulder strap hook can safely hold 54 pounds (7 pounds per Hook) and easily clip onto your existing strap clips. Truly Full Spectrum: We develop the truer 11-band full spectrum, a push pull seal (1-1/16-Inch diameter). These items are intended for adults to use in the construction and accessorising of dolls houses and similar projects, 1976-S 40% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1.


1976-S 40% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1


See pictures for condition of coin, The coin pictured may not be the coin you receive, but the coin you receive will be in Brilliant Uncirculated (BU) condition, Explosion style low price Up to 50% Off 300,000 Products Commodity shopping platform Best Shopping Deals Online Online shopping at To discounted price! wilhelminavereniging.nl
1976-S 40% Silver Uncirculated Eisenhower Dollar Variety 1 wilhelminavereniging.nl