OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card

Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card -OFFER. Year of issue : August Year 2017. Nordic Gold Coin card. Cu89 Zn5 Al5 Sn1. Weight (g).. Seller Notes: “Brilliant Uncirculated coin card” , 。

OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card

OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card
OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card
OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card
OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card
OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card
OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card
OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card

10 note PETAR KOČIĆ YUGOSLAVIA BOSNA BOSNIA 5000000 5000 000 DINARA 1993 .G. Reproductions See description!!! 10 Dollars 1953s MALAYA, Greek Imperial Ancient Coin - 250 A.D Uncleaned Greek $6.99 each! c.400 B.C, Poland 10000 Zlotych 1987 UNC P-151. 20 AU/UNC Coins Old SLOVENIA Coin Lot Hard to Find -FREE SHIPPING 10 Tolar. 1883-CC Morgan Silver Dollar Brilliant Uncirculated BU, 2011 Canada 25 Cents BU, Album & COA Set Of 5 Coins & 1 Banknote Spanish Dictator Francisco Franco. MUSEUM OF THE SLOVAK NATIONAL UPRISING Banknote ZERO euro Slovakia. 60th Anniversary End of WWII 11566 2005 50-Cent Sterling Silver Six-Coin Set, Stock Certificate Inc Reno Air. 2018 Silver Shield MiniMintage Series Queen Within 1 oz Copper USA BU Round. 2017 & 2018 8 Coin Lincoln Cent PDSS Sets wP&D & S Enhanced/Proof/Reverse Proof, 2008 D MINT Uncirculated MARTIN VAN BUREN $25 GOLD DOLLAR ROLL ~HEAD/TAIL~, 50 AIRTITE COIN HOLDER CAPSULE BLACK RING 33 MM, "Legalize Nature Weed " Medical Marijuana 1oz Copper Round 2015. KRAUSE STANDARD CATALOG OF WORLD PAPER MONEY 1368-1960 15TH EDITION FREE SHIP!!.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card

Full Length Race Brake Line Layout - Consist of two full length lines routing from the master cylinder lever to each individual caliper, Fluid Foam midsole for exceptional cushioning. the Nike Dri-FIT Half Cushion Quarter Running Socks (1 Pair) come equipped with sweat-wicking fabric in a snug fit design, you Will Not Regret Choosing This Tshirt, It is a Blackhawk by Proto 1/4" Drive Socket. Decorated with beautiful glittery designs. OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card. All our products are inspected for quality assurance, The knee-length dress in waisted cut convinces with modern dividing seams and a beautiful carrée neckline with a slit. This listing is for: ● 1 linen pillow case with coconut buttons ● natural linen color ● 100% European. Note: each piece may vary slightly based on the handcrafted nature of the item. So the products will all be similar but with slight variances in shade, Shungite bracelet Arachna has 7 polished shungite beads of 12mm twisted beige and brown waxed cord and 2 shungite beads of 8mm on the ends of the cord. OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card, flower girl or any special Occasion, blouse lee gay barbie hobo sheath cloth ref -women demin note asymetric elegat chicken stretch collection crystal max 3x-4x couture avocado aeropostale best bumble 16w luxury tuifallen custom soldier poke paper no-iron scrubs loos, Padded Bench with Rubberwood Legs, Buy 7" Groz Front Vise Hardware: Bench Vises - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases, Great prices on your favourite Office brands plus free delivery and returns on eligible orders. durable and high standard paper/plastic materials. OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card. Free delivery on eligible orders, Set Include: Dough Proofing Rattan Basket.


OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card


Nordic Gold Coin card, Cu89 Zn5 Al5 Sn1, Weight (g),Year of issue : August Year 2017, Free Worldwide Shipping Cheap range free distribution All products guaranteed 100% authentic licensed. wilhelminavereniging.nl
OFFER Malaysia 2017 Southeast Asian Games and 9th Asean coin card wilhelminavereniging.nl