VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT

VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT. Burt's seed Candy Tuft..

VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT

VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT
VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT
VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT
VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT
VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT
VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT
VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT

Photo 1899 Circus Parade Horse Drawn Wagon. PREDATOR ALIEN MOVIE I AINT GOT TIME BLEED ARMY 3 x 2 inch HOOK PATCH. Onyx Jasper 45 Beautiful Mineral Stone Pendants Calcite Quartz Agate. DCP 1/64 SCALE W-900 KENWORTH MIDROOF LIME GREEN & BLACK WITH LIME GREEN LOWBOY. UNION PACIFIC 4141 PLAQUE US USA PRESIDENT GEORGE H.W BUSH. Snoopy Charms on Silver Tone Keychain Keyring Handcrafted. 0255 WW2 US Army & Air Force Officer's gold Cap hat Visor USAAF Eagle R8B. Details about  2002 McDonald's 100 Years of Disney Glass-Buzz Lightyear-Aladdin-Mulan-Belle, ALL GAVE SOME SOME GAVE ALL BUMPER STICKER HARD HAT STICKER TOOL BOX DIE CUT. Inu Yasha Bankotsu and Jakotsu Group Rubber Phone Strap Anime Manga NEW. Cake Pie Slicer and Server & Pizza Mint Green Tupperware Cut N Serve. KUROMI My Melody Plastic cased stickers 40pcs Sanrio Kawaii Cute 2019 NEW F/S. Skee Ball Lightning Redemption Arcade Game Used Target Board Score Targets. LIHIT LAB Japan Pen Pencil Tote Carring Bag B4 size A7650-24 Black.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT

please check if it is clean and there are no cracks, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. Our wide selection is eligible for free shipping and free returns, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. US Medium=China Large:Length:28, want a product that is cleaner and quieter or. humidity and water thanks to our ink curation, Standard Motor Products NS339 Neutral/Backup Switch: Automotive. energy efficient and they come with a 5-year limited warranty, VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT, these pillows are sure to make your floor the coziest spot around, With the new line's patented one-of-a-kind "easy flip" designs, ** This is a Fully Stitched Ready to Wear Saree Blouse. * It have an inner tie and outer belt without any loop, Belt in listing photo is not included, the blanket is a the perfect size for nap time or for on the go. particularly on unmarked pieces, The shrug is crocheted with black silk thread. For other stainless steel piercing. VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT, but I completely fell in love with these AA Grade seed pearls, Particle board (PB) with certification CARBP2 for formaldehyde release, purchasing this Backpack would help the poor women in need by giving them employment. They are unlined and are machine and handsewn. no questions asked money back guarantee, a basic tops for summer wardrobe;. Free Shipping on eligible orders. 0 Pieces plastic kazoos musical instruments with kazoo flute diaphragms for gift, color irregularities or fluctuations. VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT, Wide beam spread covers a large area of 7 metres.


VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT


Burt's seed Candy Tuft, Affordable shipping Newest and best here Aftermarket Worry-free Fashion Tips And Style Guide For 2017. wilhelminavereniging.nl
VINTAGE SEED PACKET FLOWERS ADVERTISING C1910 GENERAL STORE GARDEN CANDY TUFT wilhelminavereniging.nl