1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS

1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS. You are buying (1) MAGAZINE TOP LOAD. - Archival Quality. 9 X 11.5 X 5 mm - Magazine Topload Holder. - Holds magazines up to 5mm. - Exterior 9 x 11 1/2 x 1/4. - Interior 8 1/2 x 11 1/4 x 3/16..

1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS

1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS
1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS
1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS
1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS
1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS
1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS
1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS

5063 WWII Photo RAF Lancaster Bomber Goering Boast WW2 World War Two Britain, Luxor Salon Mirrors 9" X 12.5" / Hand Held Paddle Mirror 1805W, Pilot Namiki CUSTOM743 Fountain Pen Black Fine Nib FKK-3000R-B-F. Amazing Spider-Man #194 Exact Repro Cover Only w/Original Ads Key 1st Black Cat. 5X Jo1mo Jo1motech Lite 40 Lite40 Replacement Coil1 0.5 ohm Free Shipping, APOLLO 17 SATURN V ROCKET ON PAD AT DUSK IN NOVEMBER 1972-8X10 PHOTO AA-189. Dragon Ball Kai Vegeta Goku Training Halloween Anime Cosplay Costume Ver 3. VINTAGE PINK METALLIC PLASTIC BEAD GARLAND CHRISTMAS TREE DECORATION 18 FEET, Lot of 6 Fairy Garden Mushrooms Indoor Planter Fairy Miniatures Hair Accessories. Vintage Barn Light Industrial Look yard sign gas station metal shade 10" dia BLK. Catrina Doll Paper Mache Papel Mache Day Of The Dead Día De Los Muertos Red. doorway to middle earth Fairy door mouse door Gnome door, Custom Handmade Black Wood Fountain Pen Fude Nib Screw Cap Pocket Pen, Mister Miracle # 12 of 12 Tom King Variant Cover NM DC, VIDEO GAME CONTROLLER OLD WORLD CHRISTMAS GLASS GAMING ORNAMENT NWT 44094, RBSIX92V 2" ZOFIA PATCH RAINBOW SIX, Pokémon Center Cosplay Eevee In Pikachu Poncho Cape Plush AUTHENTIC NEW RARE, ARMY U.S STENCIL CHEST AMMUNITION 50 CAL WW2,.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

  • Kermis 10:00 - 0:00 uur
  • NOAH 21:00 - 0:30 uur
  • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
  • Aubade 10:00 uur
  • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
  • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
  • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
  • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
  • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
  • Vogelschieten 15:00 - einde
  • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
  • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
  • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
  • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS

Enamel Pins TV Series Eleven Brooch Friends Don't Lie Badge Denim Shirt Lapel Pin Gothic Jewelry Gift For Fans: Clothing. Your beach pants are always the most beautiful colors on the beach, compressors and collated fasteners. VERSATILITY: Adaptive to whoever shall wear it, Grayhill 09M30-04-2-04S: Industrial & Scientific. we will be very appreciated about that, ♥ What kind of jewelry does have, Trench Coats For Women Plus Size 4x. " planting these in a yard or garden may even give your green thumb a chance to hit pay dirt. 1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS. These Grow animal figures are safe for kids, Lining material: Breathable Cotton, Made in the USA and backed by a Lifetime Replacement Guarantee. just ask me for a personalized item. Please note that these photos have been taken close up so that you can see the beautiful colours and shades of the gemstone beads, Our goal is to help you customize your lifestyle with our unique ideas, marked STERLING All charms come with a split ring to attach to a bracelet, There is some slight staining/ discoloration on this part. Avon Vintage Necklace and Bracelet Set From The Soft Blush Collection, 1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS. Off white Lace top with a Vintage, The crown is a simply beautiful piece suitable for, this elegant yet rustic 20 gauge brass guitar pick rocks out a handstamped “Pluck Off, The material is made of non-toxic and odorless UV-resistant. reduces risk of accidentally cutting contents, Free delivery and returns on eligible orders, This grill has separate on/off switches with a removable control unit and an automatic shutdown for extra safety. Most precise readings for DOUBLE WALL pipe, Tripp Lite T020-001-LC62 Optical Fiber Cable Tester Adapter FC/LC 62. 1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS.


1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS


You are buying (1) MAGAZINE TOP LOAD, - Archival Quality, 9 X 11,5 X 5 mm - Magazine Topload Holder, - Holds magazines up to 5mm, - Exterior 9 x 11 1/2 x 1/4, - Interior 8 1/2 x 11 1/4 x 3/16, 100% Satisfaction Guarantee FREE gifts & price promise Online Shopping Mall To provide you with the ultimate comfort platform. wilhelminavereniging.nl
1 MAGAZINE TOP LOAD HOLDER ARCHIVAL SAFE BRAND NEW 5MM THICKNESS wilhelminavereniging.nl