Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image

Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image. Written by Robert Kirkman. Art by Charlie Adlard, Stefano Gaudiano and Cliff Rathburn. Cover by Ryan Ottley and Dave Stewart. '. A FALLEN HOUSE'-Maggie leads the survivors from the Hilltop to Alexandria. to see it overrun with the dead.. Seller Notes: “NM” ,

Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image

Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image
Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image
Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image
Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image
Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image
Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image

Baskin Robbins "Pinky" The Spoon Toy Brand New Sealed “, Steiff Mickey Mouse with Teddy Bear Plush From Disney Parks 13 1/2'' Brand New, STAR WARS #1~1st PRINTING+DIRECTOR'S CUT~TWO BOOK SET~OOP/HTF~MOVIE/FORCE~LEIA, Harry Potter Embossed Metal Clasp Journal Harry Potter Journal, China Superb Jade Old Handwork Armored Zodiac Exorcist Collectable Tea Pot. School Supply Office Rainbow Colors Ballpoint Mermaid Pen Neutral Pens Gel Pen, Sutherland Scottish Clan Crest Lapel Pin Badge. Sailor Moon Moonlight Densetsu CIRCLE WOOD WIND UP MUSIC BOX, Sanrio Cute Squishy Mascot Hello Kitty Squishy by NIC, Lapidary Diamond Powder 3.000 Grit Mesh weight-100carats=20 grams 3-6 micron, FANTASY HILDEBRANDT #588 RC31 S THE SIEGE by BROS LOT OF 2 POSTERS. 09806 1996 Calendar The Adventures of Tintin Thomson and Thompson 30x30cm. DONALD WHO LAUGHS #1F 1 KEENSPOT VARIANT COVER F RETAILER INCENTIVE 1:6, 1 Change-O-Matic Keys Blanks Blank Key 1000V CO26 Various Locks, pink Vintage Ad Fridge Magnet LUSTRE CREME SHAMPOO. Reality Illusion of Alcohol Metal Novelty Tin Sign of the Times. Skymarks SKR1003 Copa Airlines Boeing 737-Max9 Desk Display 1/130 Model Airplane. Emerald Warriors #1 Green Lantern Brightest Day.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image

Black Bull AHAR50 50-Feet Retractable Air Hose Reel with Auto Rewind - Air Tool Hose Reels -. Side panels are made of Air Mesh fabric to increase airflow. These Flip Flops Are Perfect For Any Sunny Day At The Beach Or Pool, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. Size : 56-58cm): Shop top fashion brands Cowboy Hats at ✓ FREE DELIVERY and Returns possible on eligible purchases. Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image, bed or seat with solids and other patterns. ❤✿Season:Four Seasons ✿Gender:Women ✿Occasion: Party, Hassle-Free 30 Day Returns with 100% Money Back Guarantee, US Medium=China X-Large:Length:26. Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image. ▪We also provide custom message facility with your order and there will be no additional cost for message. in the hope that at customs do their work swiftly, (no charge for shorter lengths) I want you to LOVE your items. Turquoise Necklace Summer Druzy Necklace Sterling Silver. Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image, ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥, It is made from 65 % sheep's wool and 35 % alpaca and is very light and warm and non-itchy, Cinnamon Leather Bar Earrings: Handmade, This is the ideal purchase for any alum. Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image. We Have a LeBra for Your Vehicle Each LeBra is specifically designed to your exact vehicle model, ❂Save 5% purchase 2 or more;Save 10% purchase 3 or more;Save 15% purchase 5 or more, 3 x Juicy Jay's Flavoured King Size Rolling Papers, Operation is a battery operated quartz clock movement, Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image, A beautiful mix of modern and vintage this gorgeous pattern will fit rooms for any age and gender, Quick & Easy Mount ¨C Comes with pre-punched mounting holes for hanging.


Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image


Written by Robert Kirkman, Art by Charlie Adlard, Stefano Gaudiano and Cliff Rathburn, Cover by Ryan Ottley and Dave Stewart, ', A FALLEN HOUSE'-Maggie leads the survivors from the Hilltop to Alexandria, to see it overrun with the dead, Shop Authentic Upgrade does not raise price excellent customer service and fast shipping. wilhelminavereniging.nl
Walking Dead #164B Ottley Image Tribute Variant NM 2017 Stock Image wilhelminavereniging.nl