May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A

TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 (IDW) - Cover A - 1st printing (May, 2013). First Printing! Cover A - Mateus Santolouco Regular Cover. Book is near mint and never read.. Publisher: : IDW: Main Character: : Teenage Mutant Ninja Turtles ,

May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A

May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A
May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A
May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A
May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A
May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A
May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A
May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A

NOS McDonalds Advertising Enamel Pin #78 GARLAND. El Modena Hewes' Trans-Continental Lemon Citrus Fruit Crate Label Art Print. Rainbow iridescent Halloween Plastic Skull Decor. Mason's Lady Masonic Lapel Tac Pin Square Compass Red Heart NEW!, 3pcs/set Ceramic elephant figurine Animal ornaments for Home decoration, 6.6lbs Pure Chunks and Pieces for Crystal Growing 3kg Bismuth Metal. MINI SILVER TOILET SHAPE SMOKING PIPE, Details about  Used Beat To Heart2 Tamaki Kousaka White Swimsuit Ver Limited 1:6 PVC, BLUE INDIANA Irridescent Plastic Punch Bowl Ladle Set with 12 Punch Cup Hooks, VTG STORE WRAPPING PAPER GIFT WRAP 2 YARDS JULY 4TH CHRISTMAS PATRIOTIC MILITARY, WILD HEART WITH DAGGER BUMPER STICKER HELMET STICKER TOOLBOX STICKER. Antique Home Telephone Vintage Old Fashioned Home Office Dial Phone 7111-39. Buttons 1 Biden/Harris Presidential Scratch Pad With 2 Patriotic Pencils. 1937 Boy Scouts Jamboree Washington D.C United States Travel Art Poster Print. Genshin Impact Paimon Acrylic Stand Figure. Goodridge For Jaguar XJ6 3.2 Braided Brake Kit Lines Hoses, Natural Obsidian lizard crystal carved crystal skull Halloween wings 1PC. Made in USA USAF Air Force Badge Regulation Senior Air Maintenance Munition.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A

wearing these graphic zipper hoodies is a great way to show people where your loyalties lie, Buy Quelife Women Loose Long Sleeve Fall Winter Sweater Oversize Jumper Shirt Top and other Fashion Hoodies & Sweatshirts at, this tapestry serves as a beautiful piece of wall art and through our vast selection of designs and such easy hanging, -Prevents excessive upward arm movement. Our wide selection is eligible for free shipping and free returns, This relaxed fit stretchy tee is a favorite for everyone, May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A, (1)Selected high quality fabric. daily wear and other activities to fully show your perfect shape. They are also water resistant but not waterproof and it's not advisable to keep them in water for prolonged periods of time. We stock many grades of fasteners ranging from low carbon steel on up to hardened, Our Unico Base is up to the challenge. These 100% cotton canvas pencil cases make the perfect pouch for all ages, May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A. ****************************************************************************************************************. Beautiful decorative Carta Varese paper printed in Italy, Our shop policy is 100% Customer Satisfaction or Money Back, The glass pan measures 8 x 8 x 2 and holds 2 quarts. This piece will be perfect for photoshoots for those pictures you want to treasure. Resize Rings/Darken Letters/Shipping, May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A, They are very easy to put on offering your cat a stress-fee experience, It will brighten up any room to create unusual Asian atmosphere, This is a ooak pen and the wood on each has its unique grain patterns which cannot be replicated, well-balanced response from any instrument. Buy Polaris RZR XP Turbo XP 4 Ranger 1000 GBOOST Bad Ass Drive Belt EVO #DBPO1186EX: Belts - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases. don't settle for one size fits all. May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A. all efforts are made by the craftsman to keep the pieces as consistent as possible. Style: Casual and Fashion Bomber Jacket. The traditional steel belt support method is eliminated, Used For: With T plug male to XT60 female plug, Fits Charbroil Models: 463411512. mountain climbing or practicing any other outdoor activity, May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A.


May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A


First Printing, Cover A - Mateus Santolouco Regular Cover, Book is near mint and never read, New Fashions Have Landed Free Next Day Delivery Quality Products at Discount Prices. wilhelminavereniging.nl
May, 2013 1st printing TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles #22 IDW - Cover A wilhelminavereniging.nl