JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7

JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7. All photos are professional lab quality on heavy duty glossy paper. Paper weight is 11.8 mil..

JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7

JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7
JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7
JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7
JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7
JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7
JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7
JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7

2Pcs Crystal Tobacco Smoking Pipe Metal Filter Screen Steel Mesh Concave Bowl, Blue Knights Police M/C Club Michigan V Club Pin, WOLF AND EAGLE 11X13 MDF FRAMED PICTURE WOOD COLOR FRAME. 2018 NOAC OA Lodge 173 Takachsin Flap Set Grn Farm Scene Sagamore GNY413, USAF US Air Force First Sergeant Diamond Insignia Patch Pair Rare & Obsolete. Black & White Scotch Whisky Motif 1 Tin Sign 3D Embossed 7 7/8x11 13/16in. New Plastic Parking Sign Last Person Still Missing Garage Bar Decor Biker, 1 CLOSE OUT YOUR CHOICE Brazil Natural Rose Quartz Crystal Heart w/ Stand. USAF 45th Reconnaissance Squadron Wild Cats In God we trust all others we monito. OA W2A REGION SCOUT FLAP SUN FACE KACHINA GOLD 1998 METAL PIN 38MM DIAMETER. AA+50g Natural Garnet Gravels Stones Polished Rocks Healing Specimen Decoration, 1993 Marvel Comics Presents #121 NM 1st Print Venom Wolverine Sam Kieth Art. Pottery Maneki Neko Beckoning Lucky Cat 7743 Good Luck 70mm MADE IN JAPAN, Silver Soul Gintama Sakata Gintoki Cosplay Costume Custom made in Any size, 5-6cm Natural Labradorite Moonstone Quartz Crystal Point Rock Stone Healing Wand. Corona Crown Beer Logo Sign 2 Ring Neon Clock, Dept 56 CALLING ALL CARS Christmas Snow Village House Accessory 51748.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7

\r\nSize Mearsured By Ourseleves. natural latex pillows are environmentally friendly and scent-free. Our leather belts are highly constructed for a longer endurance and better upholding. Red & Green Diamond – Irradiated, You can also click on our store for more products, Please contact us for customization. Inside of mug is teal blue and has message that reads: that's all, Made from GOTS certified organic cotton interlock knit, JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7. Handmade by silversmiths in Cairo. If you are purchasing for a gift. Insect Collection The spider meaning represents mystery. *****Some Recent Reviews From Our Happy Customers:****. Dress it up with these round elegant flower nose pins. Hand sewn and screen printed in Saigon. We will keep you fully informed all the way. Louisiana: Kitchen & Dining, JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7, Systems Blank Powerloads Heavy Red 88118. The Ecoguard Type W5 includes three unique features. Buy USA Standard Gear (ZG D44R-513R) Replacement Ring & Pinion Gear Set for Dana 44 Reverse Rotation Differential: Differential Rings & Pinions - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases. Disney Pillow Square Pillow Decorative Pillow For Home Sofa Couch Bedroom Car 14x14 Inch Mickey Mouse Minnie Mouse Donald Duck sweets. Hardened Washers and INSTALLATION INSTRUCTIONS. ShiyiUP Retro Feather Headband Crystal Beaded Wedding Headpiece: Luggage & Bags. Any warranties for this product are offered solely by Upstart Components. One of the thinnest most form fitting ergonomic skins on the market. JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7.


JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7


All photos are professional lab quality on heavy duty glossy paper, Paper weight is 11,8 mil, Shop the latest trends Fast Shipping Discount Shop Free, same day shipping, easy returns. wilhelminavereniging.nl
JAMES DEAN 8X10 GLOSSY PHOTO PICTURE IMAGE #7 wilhelminavereniging.nl