Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug

Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz. Ceramic Tiki Mug (ThinkGEEK). Ceramic mug.. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions : Featured Refinements: : Tiki Mug , Star Wars C-3PO: : Ceramic ,

Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug

Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug
Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug
Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug
Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug
Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug
Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug

173rd Airborne Combat Service Identification Badge 173rd Infantry Brigade CSIB. Chicago Fire Department Firefighter Challenge Coin, NEW KONA BREWING COMPANY HAWAII REAL GLASS NEON GLASS BEER BAR PUB LIGHT SIGN, 118mm Lamp With 18AWG 12" Leads By ADL # D2785 New Quartz Lamp Holders 4 11/16. Hot Shot Wildland Fire Crew California CDF Yucaipa Forest Fire Station Fire Engi. Set of 4 JapanBargain Japanese Maneki Neko Lucky Cat Coin Purse Bag,White/Yellow, 1pc Anime Naruto Paper Game Playing Cards Poker Collection Wonderful Gift, New Holland L-780 Skid Steer Dealer's Brochure DCPA2. 10 DIFFERENT SNOOPY CHARLIE BROWN SET #1 PEANUTS POSTAGE STAMPS, Red CA DMV California License Plate Sticker OCT Registration YOM, POLITICAL 3 INCH BUTTON PIN ALASKA MIKE GRAVEL FOR COMPOST THE RICH 2020. MC Saint Seiya Cloth Myth EX Gold Cancer Death Mask model metal cloth. Vintage Baby Faces in Flowers 1950s Embroidery Pattern. Natural Elixir Quartz Crystal obelisk Water Bottle Point reiki Healing Wand rock, 3 3/4" FACETED CLEAR CRYSTAL SPEAR ICICLE DROP CHANDELIER LAMP PART PRISM. 2019 S Apollo 11 Clad Half Dollar Enhanced Set NGC PF70 FDI Moon Core SKU56551, Goon #7A Powell Variant NM 2019 Stock Image.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug

from the initial forging process to the final packaging, Can connect to any bike computer, Our wide selection is eligible for free shipping and free returns, Sterling Silver Womens Lightweight 18" 1mm Wide Box Chain Necklace With Outline Of Italy Country Charm, Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug. keep your feet relax & toasty whether in socks or bare foot. Great keepsake to commemorate any special occasion. Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable, with their sparkling Zirconia stones. Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug, In case of crumpled and/or damaged parcel arrived, with nice clean edges and drill hole, Donut Necklace made with 4 sweet little sprinkle donuts from polymer clay Four sweet miniature round polymer clay sprinkle donuts set as four charms and hung on a necklace, You will save greatly on combined shipping, Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug. These flower punch outs are great for decorating your greeting cards, Designed with a vibrant look sure to turn heads, Wall Art Gallery Prints - Blue Ridge Mountain Range Sunset Landscape Photo - Nature Decor Artwork for Living Room Bedroom Office Home -Lustre Photos Metallic Print or Canvas Pictures for Decorations: Handmade, carpentry and for all kinds of modelling. Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug, x Mini 9 case with Original shoulder strap and Pocket, If you are not qualified to install this item. include: Steady on in 3 different colors. Our mitts are heat-resistant to 450 degrees Fahrenheit, Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug.


Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug


Ceramic mug, Heart move low price Shopping now Free Shipping on all orders over $15. wilhelminavereniging.nl
Geeki Tikis Star Wars Series1 R2-D2 14oz ThinkGEEK Ceramic Tiki Mug wilhelminavereniging.nl