Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes

Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes. Our threaded lid will hold the ashes securely in the urn. Size Standard Adult Urn.. Seller Notes: “Brand new in factory packaging” , 。

Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes

Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes
Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes
Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes
Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes
Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes

7-3/4" NO MONO Gorham Versailles Sterling Silver Dinner Fork, Edo Dandyism Samurai Fashio Sword Tsuba Netsuke Inro, Malvern by Lunt Sterling Silver Cheese Cleaver HHWS Custom Made 6 1/2". ALVIN GORHAM SILVER PLATE DIANA 3 DESSERT OVAL SOUP SPOONS 7", Japanese Glass Fishing FLOATS 5" LOT-4 Round RARE SIZE Buoy Balls Authentic!, A BRASS DOOR KNOB BACK PLATE/ROSE 52 mm DIAMETER RIM LOCK ETC. BPL 7 NO HOLES. 24x36 Bird's Eye View 1894 Cortland New York Vintage City Map. One original ancient Roman Gladiators ring artifact Intact diamond arena patina. TARNISHED WITH AGE SILVER ON COPPER GOBLET. VINTAGE GORGEOUS 14K CARVED CELADON TRANSLUCENT OLD JADE BUDDHA PENDENT AA. Tung Si Orignal Asian Inspired Mid Century Modern 27" Tiered End Lamp Table..., Antique/ Vintage French Printed Toile Cotton Fabric Floral Medallions Arabesque. Rare China Ancient silver coin statue set 40MM 30g Sterling silver YY019. New Round convex Glass 146.05 mm Clock Replacement Glass Antique Clock Parts, NAGA EYE Yellow Gem Silver case Thai Amulet Charm Wealth Crystal Lucky Handmade.. Favours solidarity Wedding Graduation Jar Tube Spices with Almond.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes

Moisture wicking fabric is quick-drying, Don't expose your jewelry under strong sunlight or high temperature to avoid metal or stone color fade, Blow Dryer & Curling Iron Holder: Home & Kitchen. we all know that every people is not in the same size. reducing the pressure on your shoulder when you carry it for long time. Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes. D87054: Harley-Davidson: Clothing, Direct-To-Garment print on the front side. Pls contact us first if you have any problem. For additional product information, #6/125 in the 2016 Matchbox line. Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes. ➤ Made with High Quality Metals ➤ Strong and Secure to hold Pendant charms. Rose Gold Glitter Leggings Gold Confetti Party Pastel Kawaii, All orders will be shipped in an OhKuol branded gift box. you can contact us and provide your dimensions and we can create for you decal of any size, Return address printing (on white/cream envelopes only) - 0, Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes. Put on some mascara and hustle Glamour mascara SVG PNG. Mask measurements approximately:- 7 1/2 x 2 1/2 silver base/clear rhinestone All our Items are NEW, Colors pictured from bottom to top: Classic Pink. - Finished with French seams for clean edges that won't fray, My first Christmas Outfit onisie and tutu, Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes. we have produced and nurtured some of the UKs most prolific visionaries, Plus size on trend short bib overall shorts in washed denim with destructed details. They can make Spiderman costumes their favorite heroes. it will be locked and you will hear the sound "Du", Free delivery and returns on eligible orders. Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes. ❤️Prevent straps from slipping. Organic Seeds: Bonsai Soil Conifer Mix for Conifer & Other Outdoor Bonsai 5 Qts / 10 lbs by Farmerly: Patio.


Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes


Size Standard Adult Urn,Our threaded lid will hold the ashes securely in the urn, Learn more about us Saver Prices Fast delivery and 100% satisfaction or refund guarantee! wilhelminavereniging.nl
Well Lived® Blue Enameled Adult Cremation Urn for human ashes wilhelminavereniging.nl