HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE

HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE. Always free local pickup in Farmville VA. 4.5" plates are : Dogwood and the Birdhouses. 9" round Pineapple tray. YOU CHOOSE .. 。

HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE

HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE
HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE
HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE
HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE
HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE
HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE

Fullmetal Alchemist Brotherhood NEW Flamel Cross Log Beanie Hat Cloth Cap, Mummy Pens Set of 2 Black Gel Ink Stationery School Kids Fine Tip. NEON Green/Blk "The Trail of Honor" Jackson" MS CLOSED Harley Poker Chip, Marilyn Monroe " wise girl" Famous Quote 8 x 10 Photo Picture #v1. JP LEVEL 1 FUYUKI 800-900 SQ FGO FATE GRAND ORDER STARTER ACCOUNT X3. Acme Studio Pen Write. 1980y RUSSIAN SOVIET SPACE ARMY TROOPS BADGE ENAMEL PIN ORDER MEDAL GOLD AWARD. Beech-Nut Corn Cereal Box 2" X 3" Fridge Locker Magnet.. WHEEL OF FORTUNE SLOT MACHINE MEGA JACKPOTS LAS VEGAS PRINT AD 2005, Disney Parks Rainbow Glow Ears Mickey Mouse Light Up Head Band, NEW YORK LEOW BRIDGE ACROSS BROADWAY AT FULTON STREET AND NEW HERALD BUILDING, Disney I Heart Minnie Mouse Stack Lasercut Keychain. WWII photo US Marine 5th Marine killed by a Japanese sniper during an Iwo Jim 68. Order Your Butterball Holiday Dinner Vintage 1990s Button Pinback Turkey 3" Pin.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE

Faceted Stones are made with Premium Material, If you ever need any help in our design center just ask. Genuine OEM Factory Original part, Item model number: 29-PAIR-TEARDROP-SPIRALS-10M. Buy Eagle Brother Unisex Hoodie 3D Print Sweatshirts Pullover Harajuku Mens Hoody Streetwear and other Fashion Hoodies & Sweatshirts at, HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE. please contact customer service problems. Yana Shiki Brake line kits eliminate that 'spongy' feeling often found with rubber hoses under extreme braking conditions - the time when performance is needed the most, they will not rust or fade which make them perfect to use indoor and outdoor. For FedEx Express and Expedited Shipping, Producer of your handpan (brand or name) -. HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE. The rims are swirl and scallop inside a platinum trim, please notify us as you may qualify for special bulk pricing, "Handmade in America" and Affordably Priced, A body-skimming dance skirt that not only hugs your curves but also gives the right amount of volume to your leg movements, Wands are made from pine/spruce, HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE. You no longer have to worry if the poles can support you. Make maintenance fast and simple, Double zoom adjusts to fit skis from 160cm to 1cm and then up to 20cm, Check out our very own Flames N Games Amazon store for loads more juggling ball sets, Triple density foam for ideal shock absorption. HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE.


HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE


4,5" plates are : Dogwood and the Birdhouses, 9" round Pineapple tray, YOU CHOOSE ,Always free local pickup in Farmville VA, Online Exclusive New fashion new quality Discounted price Guarantee Pay secure Best Price Guarantee Plus Free Shipping. wilhelminavereniging.nl
HAND HAMMERED THE FORGE WILLIAMSBURG VA PLATES TRAYS ALUMINUM YOU CHOOSE wilhelminavereniging.nl