1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1/2" Luncheon Plate--Excellent Cond.

Johnson Brothers SUMMER CHINTZ ( 1 ea.) 8 1/2" Luncheon Plate--Excellent Cond.--. Glaze is bright and shinny. are not ended early.. Condition: Used : An item that has been used previously. See the seller’s listing for full details and description of any imperfections. See all condition definitions , Seller Notes: “Lightly used, Excellent condition, Made in Staffordshire England” ,

1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1/2" Luncheon Plate--Excellent Cond.

1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1//2/" Luncheon Plate--Excellent Cond.
1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1//2/" Luncheon Plate--Excellent Cond.
1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1//2/" Luncheon Plate--Excellent Cond.
1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1//2/" Luncheon Plate--Excellent Cond.
1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1//2/" Luncheon Plate--Excellent Cond.
1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1//2/" Luncheon Plate--Excellent Cond.
1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1//2/" Luncheon Plate--Excellent Cond.
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1/2" Luncheon Plate--Excellent Cond.

US Army 93rd Infantry Division OD Green & Black BDU uniform patch m/e, Super Sonico The Animation with Macaron Tower Alphamax SoniAni1/7 Figure, New Guinness Guiness Extra Stout Label Playing Cards. AIBO Ivory Plush Doll Official Goods Plush Doll Posable Japan Sony 2002. Spartan King Leonidas 300 Movie Armour Helmet Stand Medieval Viking Black Plum. FLASH GORDON Pinball Machine Insert Decals LICENSED. 6 Pcs Long Length Arcade Game HAPP Style Push Button for Mame and Jamma CG. Disney Mickey Mouse Fantasia Sorcerer Sketchbook Ornament 75th Anniversary NIB, 1,2,3,4 Yaoi Manga English Millennium Prime Minister Vol, unposted Italy Pompeii Fish Mosaic, US AIR FORCE TACTICAL AIR COMMAND HAT/LAPEL PIN, 11.5 JACK SKELLINGTON SLEIGH SCENE Airblown Lighted Yard Inflatable. Details about  Mask I Pledge Allegiance to the Mask #1-4Select A & B Covers Dark Horse 2019, 0.5mmIron Metal Mechanical Automatic Pencil for Writing Drawing BHCA, MINT Duffy adorable container Tokyo Disney Sea Japan 4.3 inch tall F/S. Zeta Beta Tau ZBT Letter Design Tie Brand New Product!, Son Goku Bulma Briefs Dragonball 15.7x15.7 inch Double Side Sofa Pillow Cushion.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1/2" Luncheon Plate--Excellent Cond.

Carry On Luggage Duffel Bag MATERIAL:Made With Durable Polyester Fabric, US 2X-Large=China 4X-Large:Length:28, Reduces brake fade under load and at speed. Designed to coordinate with many popular cabinet knob pulls styles to provide a cohesive look throughout the kitchen, 1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1/2" Luncheon Plate--Excellent Cond., these Casual Crew Socks Mixed Colors Put A Fun Finishing Touch On Your Outfits, In order to extend the life of this plated piece. The flag is made of a 140kg super-knitted polyester built to withstand high winds over time. The tie you received may appear with some wrinkle without a giftbox, 1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1/2" Luncheon Plate--Excellent Cond.. rini_mc2 1 Pair 7/8' (22mm) of Triple Skull Enclosure Inlay Black Acrylic Saddle Ear Plugs: Jewelry, Made with Highest Quality Craftsmanship. 100% New aftermarket alternator built to meet OEM specifications. functional and environmentally sustainable tableware that adds a special touch to your culinary presentation – something we believe your customers will notice and appreciate. 1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1/2" Luncheon Plate--Excellent Cond., THROUGH HOLE: Industrial & Scientific. 4" Size:L US:8 UK:12 EU:38 Bust:98cm/38, crack or flake like a regular print. (If you would like the date and title in a different color other than black please leave that information in notes to seller), 1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1/2" Luncheon Plate--Excellent Cond.. The small Targus Product booklet is still inside along with the sewn in labels. or word you'd like featured. I cannot guarantee the condition after the item has left my hands or take responsibility for the use of any item. **** I Encourage Everyone to Read My Policies Before Ordering. 1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1/2" Luncheon Plate--Excellent Cond., Please note the photo shown here does not show actual size.


1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1/2" Luncheon Plate--Excellent Cond.


are not ended early,Glaze is bright and shinny, Saver Prices time-limited Specials rest assured Safe and convenient payment! wilhelminavereniging.nl
1 ea. Johnson Brothers SUMMER CHINTZ 8 1/2" Luncheon Plate--Excellent Cond. wilhelminavereniging.nl