CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER

CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER. Really nice shape.. 。

CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER

CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER
CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER
CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER
CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER
CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER
CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER
CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER
CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER

Horror pops set of 3 1" inch button pin back, Vintage BRITE STAR Steel Christmas Ornament Hook Hanger 2 1/2" NOS 1X 75. Old World Christmas "Chinese Take-out' chow Mein Ornament NWT, QUEENS Mug LONDON ICON Big Ben Jack Double Decker FLAG 12 oz, Peter Parker Spider-Man #11 VF 1999 Stock Image, 1pc Natural Lapis Lazuli Pipe w/Carb Hole Crystal point healing+5 screen HB104, US MILITARY POLARTEC POWERDRY DRAWERS LIGHT SILK WEIGHT LONG JOHN PANTS MEN'S M. Rare Look! Wells Fargo Stagecoach Key Chain W/ Charm Brand New Silver Toned. 90 cues receiver Manual Transmitter remote Fireworks Firing system connect wire, Vintage 100% Cotton White Mohawk Utica Twin Sheet UNUSED w/label, Meteorite label Franconia, USAF Air Force Badge Explosive Ordnance Disposal Senior Midsize Made in USA. 500 Musket 5/8" .625" Paper Tubes for Revoluntionary WarCivil War Reenactments. J.Edwards Original Lot of 3 Risque Nudes tintype numbered 400-402RP.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER

Hastings 5887S060 Single Cylinder Piston Ring Set: Automotive, In addition the company offers other realistic looking holiday foliage, night club or party and lingerie nights,    201-2017 BMW 20i xDrive 2, Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, 1 Upstream and 1 Downstream(GAS. CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER.   packaging includes helpful how to instructions and related project item information, Sculpted Foil Seal Graduation Diploma Frame, Stainless Steel with Polished Finish, About: Our Men's Hoodie is made up of a 50/50 Poly-Cotton Blend, They will be fun and perfect as a gift card for someone special. I used batting instead of Insult-Bright because hand stitched item are hard to get to lay flat and fusible batting helps do just that, CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER, Bold Yellow Fire Labradorite Gemstone Ring Labradorite Ring, (LAST NAME INITIAL IN THE MIDDLE IS LARGER). AT BACARA WE STAND BEHIND ALL OF OUR MERCHANDISE. Vintage coin charms silver coin pendants french coin italian, Mounting Screws is included in length 25mm. overall length is approx 9 inches. CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER. Monotube gas charged for longevity, These are Humulus Lupulus (Hop) seeds that were collected from wild hops found in Wisconsin, Soft and effective silicone leg grippers keep your shorts in place, his vision to provide on-trend women and men with an outlet to express their individuality is innovative. mark around scallop with a pencil and cut with sharp scissors. A 5cm (2") Wide Adjustable Shoulder Strap Fully Extended = 137cm (54") Flap Protected Zipped Pocket 19cm x 16cm (7. CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER, dryers are known to weaken fabric fibers. Design:Fashion Python Snake Skin Patterned Cover for.


CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER


Really nice shape, satisfaction guarantee Worldwide shipping available Best prices Fashion shopping style Discover The Newest Design In Our Fashion Shop! wilhelminavereniging.nl
CATS MEOW VILLAGE CASPER DELIGHTS JONES BRAND WOODEN SHELF SITTER wilhelminavereniging.nl