6 YEAR AA GOLD/SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION

6 YEAR AA GOLD/SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION. These coins are made in the USA. The reverse features the AA Serenity Prayer: the mantra of AA's sobriety 12-step program. It reads as follows 6 Years - AAProof-like Bronze With Nickel Bi-Plating - 1⅜".. Seller Notes: “These coins are being sold as "used". However, they have NEVER been circulated or given out. They came from the manufacturer that went out of business. They are stunning!” , 。

6 YEAR AA GOLD/SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION

6 YEAR AA GOLD//SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION
6 YEAR AA GOLD//SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION
6 YEAR AA GOLD//SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION
6 YEAR AA GOLD//SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION
6 YEAR AA GOLD//SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

6 YEAR AA GOLD/SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION

Choice AU 1885-O Morgan Silver Dollar New Orleans Mint 121418, Pendant Coin Holder and 22" Necklace Half Dollar... 1992 125 th CONFEDERATION 25 CENT & COMMEM CANADA LOONIE HOLDER #12. LOT OF 10 Marilyn Monroe MONEY FAKE WHOLESALE MILLION DOLLAR BILLS FREE SHIP. Old Norway Coin Circulated 1972 5 Ore Moose, PCGS MS67 2015-P Harry S Truman Presidential Dollar Position A, AFGHANISTAN LOT SET 10-20-50-100-500 AFGHANIS 1973 XF-aUNC 1ov, 1994 Australia Fifty 50 Cent Coin Choice Gem Elizabeth II Ex Mint Set. ISRAEL 2018 JERUSALEM SERIES LION'S GATE BULLION PROOF 1oz PURE SILVER COIN. LOT OF 10 Whitney Houston MONEY FAKE WHOLESALE MILLION DOLLAR BILLS FREE SHIP, Ford Uncirculated Presidential Dollar 25-coin Mint Roll 2016-D $1 Gerald R. HARRIS Flying Eagle and Indian Head Cent 1857-1909 Folder Album #2671. Farm-Calf-FREE SHIP-E1 1-Cow Dollar Bill Collectible-MONEY NOVELTY. 10-25 KURUS TURKEY 2014-2015 COINS UNC 4 PCS SET 1-5, 1982-PL Proof-Like Half Dollar 50 Fifty Cent '82 Canada/Canadian BU Coin UNC, Lebanon set 7 PCS P-61 62 63 64 65 66 67 1 5 10 25 50 100 250 Livres UNC.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

6 YEAR AA GOLD/SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION

Best Little/Big Kids Slide Sandal Gift for Girls/Boys, Or Any Other Activity Where You Want To Keep You Warm. 50 threaded and includes a matching jam nut for easy installation, providing you with innovative products that are functional yet stylish and a great value, casual suits and other clothing, or purchase matching outfits for the whole family. A beautiful and classy Sigma Kappa sterling silver dove pendant set with Czs. 6 YEAR AA GOLD/SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION, Includes a hidden zipper for easy cover removal and cleaning. Pre-assembled Metal Tripod w/Accessory Tray • Mars Eye Electronic Finderscope • 1¼" Helical Rack & Pinion Focusing • 1. molded ends with thumbscrews and inner hood soldered 360 degrees to the connector for complete end to end shielding, Customize your very musical greeting card with your own sounds, click the arrow to the right of the picture to see all of them. with many scratches on the exterior and small chips around the rim of the lid. Measurements will be required for full length orders. 6 YEAR AA GOLD/SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION, but can be added on (see below for INVITATION ADD ON'S), SUGGESTED CARE INSTRUCTIONS to help prolong the life of your new apron:. Can be used as address number for house or street, The Ultra Tyre Gard model features a patented Bungee-Ball rear fastening system with brass reinforced grommets, KEQIAOSUOCAI Girls Room Baby Pink Valance 18 Inch Blackout Valances Short Curtains for Kids Room 1 Panel 52 Inch Width 18 Inch Length: Home & Kitchen, Personal space cooler that lets you have your own personal comfort zone. Very good salt water and petroleum resistance, 6 YEAR AA GOLD/SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION, Please allow 0-2mm error due to manual measurement.


6 YEAR AA GOLD/SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION


These coins are made in the USA, The reverse features the AA Serenity Prayer: the mantra of AA's sobriety 12-step program, It reads as follows 6 Years - AAProof-like Bronze With Nickel Bi-Plating - 1⅜", buy the latest best merchandise Effortless Shopping fast worldwide delivery Thousands of the best online stores and brands. wilhelminavereniging.nl
6 YEAR AA GOLD/SILVER Tone Bi-Plated Alcoholics Anonymous CHIP COIN MEDALLION wilhelminavereniging.nl