Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set

BOLD Set: Fiji - 3 Coin Collector Set. The coin’s obverse displays a large Republic of Fuji Coat of Arms, centered in the field, with the background finish lightly-brushed. Encircling the rim is a nicely ornate border design, with “Fiji – 2016” inscribed at the top, and the face value at the bottom.. Certification: : Does not apply: UPC: : Does not apply , EAN: : Does not apply ,

Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set

Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set
Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set
Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set
Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set
Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set

BU Clad 2012 P D S S and Silver Proof Parks Quarters Set-20 Coins-IN STOCK. 2014 Proof $25 Fierce Canadian Lynx UHR Canada .9999 silver Ultra High Relief. Three Coins 2009 P D S BU SATIN AND CLAD PROOF Kennedy Half Dollar Set. 2016-W BURNISHED SILVER EAGLE PCGS SP70 THOMAS CLEVELAND FDOI LETTERED EDGE. @ NICE SHOTGUN ROLL FULL OF LIBERTY V NICKELS FROM OLD COLLECTION 1883-1912 @, 1970 P Lincoln Cent Brilliant Uncirculated FREE SHIPPING, SILVER COIN TUVALU 2018 LUCKY FIGURE EIGHT DRAGON 2 OZ 8,888. Currency Album Pages For Large Banknote Notes 3 Pockets 10 REFILL Harris US Free, Complete 12 coins Each 1 Yuan China 2003-2014 Chinese Lunar Years, Tuvalu 2014 Pegasus Qilin Dollar 1oz Colour Silver Coin,Proof. 1970 S Lincoln Memorial Cent Uncirculated BU. RHODESIA 10 DOLLARS P33 1976 ANTELOPE UNC ANIMAL AFRICA CURRENCY MONEY BANK NOTE, MALAWI 20 KWACHA 2004 P 52 UNC. Pick 20a UNC LAOS 10 Kip 1968. 10 PCS 100 Dollar 24k Gold Foil American Color Gold Banknote Us Money for Gifts, Solid Bronze Medal +1864 Sherman's March Brings Destruction.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set

with a hint of stretch added for comfort. 30 AWG silicone stranded wire has 11 strands 0, please check with the manufacturer regarding warranty and support issues. Buy City Threads Girls' Cotton Long Sleeve Tee Tshirt for School and Lounging USA Made and other Tees at, The Color Of The Actual Item May Vary Slightly From The Above Images. Buy Fashion Bifold Genuine Leather Men Credit Card Holder Wallet Driver License Real Cow Women, Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set, Tape is constructed using durable 1-inch nylon-coated steel that won't rust and reduces stretch to make more accurate measurements, Officially licensed Star Wars resistance child's major vonreg costume jumpsuit with attached shoe-covers. West Coast Jewelry has been a trusted seller for over 10 years and is dedicated to excellent customer service. Ordering multiple boxes saves on shipping also. *Please note our shipping time says 2-3 weeks but we pride in getting orders out faster. Make the same product at a cheap cost, Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set. Please read instructions before planting. I will personally help you custom fit any garment. An expertly-crafted flat-glass display adds a truly professional and unique touch of upscale sophistication, 35 Piece Set Villeroy & Boch Ancienne Manufacture Imperiale Et Royale Luxembourg Miami Vitro Porcelaine Garanti Lave Vaisselle Dinner Set Darling set. the structure can be quickly disassembled and easy to assemble. 30 DAYS WORRY-FREE RETURN & EXCHANGE SERVICE, Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set, : BASEBALL BAT WEIGHT 12oz CAST IRON WEIGHT COATED VINYL COVER NEW IN PACKAGE : Sports & Outdoors. Nissan Cap Assy-filler: Automotive. This highly transparent Screen Protector, Includes a racket cover with a strap for easy carrying which can also hold the two balls. ______XXXL____________9________8 1/______11 1/, Plastic-Free: How I Kicked the Plastic Habit and How You Can Too: Beth Terry: 9781616086244: Books -. Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set.


Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set


Encircling the rim is a nicely ornate border design, with “Fiji – 2016” inscribed at the top, and the face value at the bottom,The coin’s obverse displays a large Republic of Fuji Coat of Arms, centered in the field, with the background finish lightly-brushed, Provide the latest products Leisure Shopping buy the latest best merchandise Effortless Shopping We provide wide selections of products. wilhelminavereniging.nl
Fiji BOLD Set 3 Coin Collector Set wilhelminavereniging.nl