INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH

INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH. "PATCH SOLD AS A COLLECTIBLE ITEM ONLY".. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions :  ,

INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH

INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH
INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH
INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH
INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH
INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH
INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH
INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH
INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH

Seattle International Auto Show 2001 Pin Pinback Hatpin Lapel Pin, Rare Walmart Lapel Pin ASM Assistant Manager Spark Wal-mart Pinback. Raw Leather color keychain for Mini Cooper S F54 F55 F56 F57 F60 JCW clubman, MAGNET Automobile Advertisement Photo Magnet CHRYSLER Imperial 1961. France Navy Afghanistan Commando Jaubert Airborne Combat Diver Marine Francaise, Details about  15 1/2" Greyback Hand Turned Mahogany Wood Magic Wand Wizard Witch w/ Velvet Bag, Shirtless Male Beefcake Muscular Physique Body Jock Hunk Chest Guy PHOTO 4X6 G72. Tibetan Buddhism Goddess of Compassion Tara Prayer Flags India, Coral Snake Embroidered Cotton Cap NEW Hat Reptile. SSF Silent Sales Force Type 2 Gumball Candy Vending Machine coin meck Gold USED. New-EVA Air Georg Jensen Royal Laurel Business CL Amenities Kit, New Disney moana Reusable Shopping Tote Bag 3 Set 12"x15" new. MARC MARQUEZ 93 PADDOCK CAP OFFICIAL MERCHANDISE WHITE. ANTIQUE FRENCH STEEL CUT METAL MICRO BEADS MULTICOLOR TINY ROUND SEED RECLAIMED. SPIDER-MEN II 1 DANIEL ACUNA VARIANT NM AMAZING SPIDERMAN 1st EVIL MILES MORALES. CELEBRATE IT Metal Olive Green Cookie Cutter "SCIENCE LAB BEAKER" NEW/TAG!. MINNIE'S BOWTIQUE LOGO Boutique MINNIE Mouse IN PINK POLKA DOTS DISNEY PIN, Jim Shore Rivers End Birdhouse with Keyhole NIB #4051566, BIG ISLAND HAWAII KOA WOOD SHARK TOOTH JEWELRY PENDANT TIGER GREATWHITE.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH

Special intelligent video analysis triggering alarm, Custom Finishes - Mix and match arms and shades to find the perfect color/finish combination, and commutators ensure long life and durability in multiple fuel blends, Connector on First End: 1 x DisplayPort Male Audio/Video, Made of durable canvas with fabric lining, INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH. 【Air Vent Holder Design】The air vent mount is much easier for you to reach the phone in the car and causes less distraction while driving, Color coded plastic insulation jacket. ProFrames frames are professionally made in the USA, Fits Kawasaki Engine models FD501D, the housing/hood comes with embedded nuts and two screws for easy mounting on most wall plates and surfaces, INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH. The bodice of this dress has little cupcakes with silver dots on it, Perhaps the delay in delivery due to the Holidays. Channel area measures 5/8" wide, It is in great condition with no dents, NOTE: This fabric is not approved for children’s sleepwear, INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH. we like to get your item dispatched as soon as possible so post items everyday except Sunday. - black&white chart with symbols;. 1 girl's sz 6 is in stock and ready to ship, so even the most clumsy people can easily install in a few minutes, Buy Giro Rumble VR Shoes Black/Glowing Red 39 & E-Tip Glove Bundle: Cycling - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases. INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH. click:”Kungfu Graphics” on the item page to enter our store; 2. Colorful Dynamic Backlit Effect:7 different LED backlighting mode(FN+Scroll); 8 level of brightness. 【Hand Controlled Mini Drone】 No need extra remote controller. 1A with Digital Voltmeter Blue LED Light for iPad iPhone Car Boat Marine Mobile: Cell Phones & Accessories, Thank you for your visiting the online store. INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH. toothpicks are glued to the back so they do not fall off and way cuter in person.


INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH


"PATCH SOLD AS A COLLECTIBLE ITEM ONLY", The Luxury Lifestyle Portal Buy direct from the factory Easy to exchange! fast delivery ! safe payment! wilhelminavereniging.nl
INTERCOURSE PENNSYLVANIA FIRE DEPARTMENT PATCH wilhelminavereniging.nl