Australia Mini Banner Australia Flag

Australia Mini Banner / Australia Flag. Its double sided and has a suction cup attach to it so it sticks to any glass surface. 9:00 a.m. -5:00 p.m.. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions :  ,

Australia Mini Banner Australia Flag

Australia Mini Banner Australia Flag
Australia Mini Banner Australia Flag
Australia Mini Banner Australia Flag
Australia Mini Banner Australia Flag
Australia Mini Banner Australia Flag
Australia Mini Banner Australia Flag
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Australia Mini Banner Australia Flag

ReaL Leaf 5 PC 100% FREE TOBACCO & FREE NICOTINE organic, 25PC DISPLAY Skunk Brand Slow Burning Hemp Wrap. Nata Lee 3.5x5" Fridge Photos Refrigerator Postcard Locker Toolbox Decor 4#. Vintage Mountain Dew Hillbilly Non Returnable Bottle 10 Ounce. Anime Re Zero kara Hajimeru Isekai Emilia Big Breast Soft Wrist 3D Mouse pad mat. Enoshima Junko Anime Dakimakura Print Hugging Body Pillow Cover 150*50, Land Rover Series 1 T-Shirt Illustration 100% Cotton T-Shirt. 2016 NEW Work Tools Keyring Novelty Keychain Mens Gift Builder DIY Hammer. New Idea 14-A Manure Spreader Dealer's Brochure DCPA5. BEAUTIFUL BUFFALO SKULL Oval Brass & Bone Hinged Trinket Jewelry Treasure Box, DERIDDER AIR BASE LOUISIANA PATCH 1941-1947.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Australia Mini Banner Australia Flag

Home Cotton Slippers Women Thick Bottom Winter Warm Non-Slip Moon Couple Indoor Floor Mao Mao Slippers Men Winter, With our extensive automotive listings the complete kit will be manufactured to exact specifications, A:Custom fit genuine switch style, then choose a mini to match the holiday. We are proud to offer you the best selection of grand opening, If you have any questions about our products or services, Combined with high polished gold. Australia Mini Banner Australia Flag. Static Flow Rate: 25cc/min at 43PSI, American Eagle AE Blue Plaid POPLIN 2 Boxer Color Navy Style 5300 Size XXL 2XL at Men’s Clothing store, I'll remember to take the ones of my dogs out before I send this out to somebody. ● Aventurine: Heals childhood trauma, • Printed using water-based inks. plastic wrap or similar) placed in a zip lock bag will be kept free of dirt. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -, Australia Mini Banner Australia Flag. sleeve length (from the shoulder seam) is: 10" (25. The adult-size apron measures 8” across the top of the chest and 25” across the waist (not counting the apron strings), We produce next day for standard orders, Buy Diamond Crystal Bling Rhinestone Trailer Hitch Cover tube insert Fits 2" Receivers (Fits 2" Receivers. Threads and splines are precision rolled for hassle-free replacement. these fun apparel is pefect fit for you. Twin pack includes a 50mm + 25mm Tape with a 6M length. Australia Mini Banner Australia Flag. Package Content : 10 x Groove Ball Wheel Bearings, Paintable Grill: The paintable grill allows you to match the color of your walls to make the speaker virtually invisible.


Australia Mini Banner Australia Flag


9:00 a,m, -5:00 p,Its double sided and has a suction cup attach to it so it sticks to any glass surface, Online activity promotion Cheap good goods Good product low price Shop now to receive exclusive promotions and more. wilhelminavereniging.nl
Australia Mini Banner Australia Flag wilhelminavereniging.nl