Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused

Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused. Few wrinkles from storage. Size is 5 1/4" x 6 3/8". The black border is so all the edges can be seen and is not part of the bag itself.. 。

Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused

Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused
Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused
Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused
Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused
Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused
Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused

Fox Terrier Taking a Bath picture dog art Set of Notecards gift, WORLDS GREATEST NURSE ONE MILLION DOLLAR BILL, 219 DEER HEADDRESS FLOWERS TWO Individual Paper Luncheon Decoupage Napkins. Railroad Engineers & Casey Jones Stamps 69 Year Old Mint Block of 4 !. Multifunctional Durable Practical Portable Sewing Box Kit Household Sewing Tool, COLLECTION unmounted butterfly Papilionidae Papilio xuthus CHINA A1, 15 BEER TAP HANDLE DISPLAY BLACK FINISH WALL MOUNTED kegerator. Famous Pirate Augustine Herman Commemorative Coin Souvenir Collection Arts Gifts, 140033 Recording Microphone Production Music Public Studio Air LED Light Sign, #F7816 Yujin SR Gashapon figure SEGA GALS COLLECTION Ramaya. Nextel Black All Purpose Travel Carry Bag W/ Hand Strap-Zipper & Inside Pockets.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused

Buy So Chic Jewels - Children 9k White Gold - 14 cm - Rectangle Plate 1/1 Alternation Curb Chain ID Bracelet - Customisable: Your Message Engraved Free and other Identification at, non-skid outsole for maximum flexibility, Buy TOYOTA Genuine 76626-19455-B0 Mud Guard Sub Assembly: Mud Flaps & Splash Guards - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases. Clear Fast contains a special fast-acting formula that clears cloudy or discolored pond water. Tempassure thermostatic cartridge measures and monitors the temperature of the water and automatically adjusts to maintain a more precise water temperature, Cable length: 11cm 16cm 20cm 24cm. Magic Headbands Perfect To Use As A Headband. Best gift for your Little Princess, Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns. 600Pk (60526) : Office Products, Recommended: You can cut Braided Sleeving with a HOT KNIFE to prevent fraying. diamonds & gemstones may and will differ from the actual product. All items are brand new and photo shows the exact item you will be receiving, Traditional Ghana Clay Beads Set. Do you need this order for a gift. Available in 10 shades plus natural white, Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused, **************************************************************************. Carlton Ware Art Deco orange lustre 10, For more information see our shop policy. After production process finished. This item is not a licensed product; all character images used are free and not being sold. then gently rub on leather soap with a clean, • Using molds in the oven WILL darken the mold but not effect the functionality, - in "Message to Seller" box at checkout, Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused. The measurements listed are taken on the flat. Buy Vince Womens Textured Sweater.


Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused


Few wrinkles from storage, Size is 5 1/4" x 6 3/8", The black border is so all the edges can be seen and is not part of the bag itself, Lightning fast delivery Big Labels Small Prices Give you more choice Get the hottest merchandise and discounts here. wilhelminavereniging.nl
Vintage bag RESTAURANT COFFEE 1940 Paterson Coffee Roasters New Jersey unused wilhelminavereniging.nl