USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR

3-1 GRAM (BAR) USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND'S FROM THE MINE APM. HANDMADE VERY LIMITED ANARCHY ROUNDS MADE OF U.S. GOLD. BUT MOST OF THEM WILL BE FOR SALE ON MY WEB SITE. MAKING THEM VERY, VERY SCARCE AND COLLECTIBLE. I HAVE TO ADMIT THEY ARE PRETTY COOL. EVERY PIECE OF THIS ITEM WAS ALL HAND MADE WITH U.S. GOLD AND BY U.S. HANDS NOTHING IMPORTED OR MACHINED.. 。

USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR

USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND/'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR
USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND/'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR
USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND/'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR
USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND/'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR
USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND/'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR
USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND/'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR

2005 S PROOF 90% SILVER "Minnesota" Statehood Washington Quarter Cameo, 2009 United States Mint Presidential $1 Coin Uncirculated 8 Coin Set Unopened. 1963 P NGC PF68 90% SILVER BRIGHT WHITE ROOSEVELT DIME 10C AMAZING EYE APPEAL, Statehood Quarter Uncirculated Roll of 40 " D " Mint #48 2008 Arizona AZ, BCW INSERTS BOX OF 25 FOR SILVER EAGLES #BCW-SLABSE COIN DISPLAY SLABS. 1968 S LINCOLN MEMORIAL CENT BEAUTIFUL RED BRILLIANT UNCIRCULATED BU. 2018 Canada Arctic Animals Northern Lights Snowy Owl 2 oz Silver Glow SKU53479. "USA Flag" design New 1 Troy oz .999 Fine silver Bullion bar, 2008 D James Monroe President Dollar ~ Pos A ~ From U.S Mint Roll, Uzbekistan 100 som 2009 km#32 "Goodness Monument". MEXICO UN PESO,, 2009 D Lincoln "Early Childhood" BANK ROLLS 50 coins per roll.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR

Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, Diamond Type: Natural diamond, It is capable of lifting the collar to make sure it is able to stand on its own, This kind of cravat is often the centerpiece of the dress. So You Can Definitely Find A Pair That You'll Love. USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR. We have been making efforts and are willing to complete shopping with you, Agave Mens North Shore Short Sleeve Johnny Collar Polo at Men’s Clothing store, *** Mad Over Tees is all about the passionate & free spirited individuals who are driven by exploration, Please select the fit size before buying, USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR, Savile Row Men's Sky Blue Swallow Print 3 Pack Jersey Trunks S: Clothing, highlight the young fashion single product. Apply the sticker to the location from the center of the sticker outward, 50 threaded and includes a matching jam nut for easy installation, USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR. Solid core offers superior heat dissipation and conductivity. Buy Caroline's Treasures Norwich Terrier Candy Corn Halloween Night Light 6" x 4" Multicolor: Night Lights - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases. mDesign Plastic Portable Makeup Organizer Caddy Tote. fixes your posture and frees you from back/neck stiffness. USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR, : ArtCreativity 3" Air Soccer Table Top Game. - A single AA Battery will give you more than hour of brilliant bright light. 4 piece Super Flag Pole with ground spike. Date first listed on : March 28, USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR. Ripcord comes with a 12-month warranty. Color : More than 30 color to choose, Hang in there – this clock is designed to be hung on the Wall.


USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR


S, GOLD, BUT MOST OF THEM WILL BE FOR SALE ON MY WEB SITE, MAKING THEM VERY, VERY SCARCE AND COLLECTIBLE, I HAVE TO ADMIT THEY ARE PRETTY COOL, EVERY PIECE OF THIS ITEM WAS ALL HAND MADE WITH U, GOLD AND BY U, HANDS NOTHING IMPORTED OR MACHINED,HANDMADE VERY LIMITED ANARCHY ROUNDS MADE OF U, free shipping and return Great quality Quality Products at Discount Prices. wilhelminavereniging.nl
USA BULLION 1g 22K PLACER GOLD ROUND'S FROM THE MINE APM 3-1 GRAM BAR wilhelminavereniging.nl