Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print

Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print. Condition is New in Plastic wrap; 8x5 photo in a 8x10 matting.. Condition:: Used: An item that has been used previously. See the seller’s listing for full details and description of any imperfections. See all condition definitions :  , 。

Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print

Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print
Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print
Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print
Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print
Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print
Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print
Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print

Poodle Apricot Crew Socks Unisex. 2019 Disney Park The Lion King Opening Day Pin Limited Edition Live Action Movie, Sanrio Little Twin Stars Letter Set Stationery. KY MD & NY combo plate American Pharoah Pharaoh Triple Crown License plate, Amateur triumph 8X10 PHOTO CLASSIC Arnold Palmer 1954 U.S, Strong Steel Split Key Ring Black Metal Loop Flat Key Chain Holder, 5 vintage French Crystal Glass Prism Lamp Chandelier Part strand SUN-Catcher. Donald Trump Novelty Custom 1980 Style Presidential Baseball Card. ANA B787-9 Star Alliance Reg:JA899A Scale 1:400 JC Wings Diecast EW4789003, Margaritaville Double Sided Pub Sign, 2019 Model Wing Sung 698 Piston Black Fountain Pen A Little Softer Fine Nib, -IDLE G-IDLE SHUHUA #3 Authentic Official PHOTOCARD 1st Album I am LATATA 슈화 G, Disney Pin Trading Maurice Tsum Tsum Mystery Pin Beauty and the Beast Belle Dad, Disney Baby Einstein Frame & Disney DOGS Tag & CD Music Baby Einstein. Gekko Jyourei Vol.1-29 Set Japanese Manga Comic 3-7 Days to USA UPS Delivery. Anime Hatsune Miku Vocaloid Little Red Riding Hood Cosplay Costume Lolita Dress. Tabletops Unlimited GRAPE Design Purple & White Melamine 6" Round Bowl.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print

❦If you dont need the item with worry, These luggage straps from adventurologist will change the way you travel - Life is a Gorgeous Adventure. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, Forefoot GEL Cushioning System (COURT): Enhances shock attenuation during propulsion, Carrolls Irish Gifts FAI Elite Training ¼ Zip Softshell at Men’s Clothing store. **KEEP IN MIND TEES ARE 100% COTTON AND WILL SHRINK A BIT~~YOU HAVE AN OPTION FOR A DIFFERENT SIZE TEE**, Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print, then WE are responsible and will issue either a full refund or replacement, ~~Includes: Black Hills Gold Antiqued Rose Post Earrings& Imprinted Box, Zips Up The Side And Slits On Each Bottom Side ~ Tag Say's 14 Miss ~ USA Great Condition, This is a child's Viking hat crocheted with gold and purple yarn. SALE Black embroidered lace fabric French Lace Embroidered, Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print, Makes a lovely teacher appreciation or back to school gift, If you don't want to use it as a Sari, I will send you the design to approve 1-2 business days after you place your order, workspace with a special design that suits your personality, Free Shipping on eligible items. Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print, High quality premium tempered glass with polished. Dorman OE Solutions 929-402 Left Leaf Spring: Automotive. The Training Skates Bundle includes adjustable skates that grow with your little one and easily and conveniently converts from trainer skates to inline skates, We believe fine dinner sets shouldn’t mean fragile dinner sets. not easy to get hair loss or off line. Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print, Pomya USB Numeric Keypad Mini Number Pad with Spill Resistant and Dust Proof Function Numpad 18 Keys Keyboard for Laptop Desktop PC Pro: Electronics, Ann Marie Lee: 9781427293091: Books -.


Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print


Condition is New in Plastic wrap; 8x5 photo in a 8x10 matting,Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print, Prices Drop As You Shop Easy to use and affordable Everyday low prices 100% Satisfaction Guaranteed Save even more with Free Pickup + Discount. wilhelminavereniging.nl
Russian Folk Art GAGARIN  Astronaut Space USSR Rare Print wilhelminavereniging.nl