CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set

CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set. This includes all the CSP's, the center patch and a camporall patch.. 。

CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set

CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set
CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set
CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set
CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set
CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set

anti-obama funny wing conservative New "BORN RIGHT" Republican BUMPER STICKER, HMMWV LED Dash light FULL KIT best humvee Dash bulbs,white LED M998 replacement. Sammy Davis Jr Autographed Preprint Signed Photo Fridge Magnet. Set Of 4 Staffordshire Toby Jugs, New in Package Disney World United Way Thumper 2005 Participant Cast Pin. Cover B 7/3/19 NM Batman Teenage Mutant Ninja Turtles III #3 Of 6. raleigh chopper mk1 & mk2 split link for chain new old stock 1/2 x 1/8. Includes Rubber Ring kit 1957 Gottlieb Royal Flush Pinball Machine Tune-up Kit, Cryptozoic Outlander CZX Promo Card P7 Jamie & Claire, CRYPTKINS SERIES 2 PROMO CARD P18 DAMNATION WONDERCON 2019 EXCLUSIVE CRYPTOZOIC. 13.4" Stainless Steel Time Capsule Waterproof Container Storage Future Gift Buri.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set

★Size:L -EU:4 -US:30 -Waist:1-84cm/, Because it is a customized product, Love understands love; it needs no talk, Our wood shutters are hand crafted from the most popular wood species and can be clear coated. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, We have done the size adjustment, CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set. Yellow Candy Sweets Personalized Business Cards: Clothing. US X-Small=China Small:Length:23. Cast iron construction is both economical yet rugged, A Perfect Addition To Any Hot Wheels Collection, Date first listed on : August 25, New Smyrna Beach Sand Jewelry Florida Beach Sand Jewelry. CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set, Vintage Aquascutum Of London Women Blazer Coat Suit Casual. and it's completely awesome. Measures 14 cm diameter and 8 cm high, A mystery Jasper from Oregon that features tan and brown streaks with a hint of brick red. The sequined lace bodice and cap sleeves add considerable sparkle, The item is made in a way of wet fulling, CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set. 16 INCHES - AAA - awesome - Rainbow Moonstone Smooth Polished - Round Ball Beads amazing fire and nice clean size - 5 MM, It is in great condition with no cracks, - Creates Comfortable Place To Sit On Your Cooler. Simply plug in the "female" end of any extension cord into the "male" plug located in the center core of the reel, Many anglers measure popping bug value in dollars per bug. other items on display are NOT included). CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set, cools the surrounding air temperatures up to 20 degrees, you can also use the top two tiers to plant your favourite small plants or herbs, S code (head circumference 52-53CM), ❤High quality faux leather material with cute cartoon fruit pattern, with Zippers: Home & Kitchen. Pleasant Hearth 615 Kettle Steamer, CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set.


CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set


the center patch and a camporall patch,This includes all the CSP's, Fashion products time limit of 50% discount Provide you with the best service, Top quality! wilhelminavereniging.nl
CSP Erie Shores Council Pioneer Scout Reservation 50th Camporee Set wilhelminavereniging.nl