Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET

Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET. Bill of Rights Lenticular Magnet. This product features a lenticular image applied to a flexible PVC magnet.. Condition:: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's listing for full details. See all condition definitions :  ,

Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET

Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET
Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET
Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET
Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET
Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET
Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET

Princess Royal Hall Mystery Jasmine Throne Disney Pin 116956. NJ1255 2017 National Scout Jamboree Country Meats. POKEMON Pins Collectible Hard Enamel Metal Silver Plated Pushback Clutch LUGIA. 603 New Hampshire Can Koozie Cooler Coolie Lot of 5. Parts Pups 1992 Joke Book 1992 Magazine, Cute Snoopy Women Shopping Bag Book Handbag Tote Bag Shoulder Bag. 497th Tactical Fighter Squadron Patch USAF Patch. Dress Not a Postcard Trading Card Princess Diana with " The Smile," Earrings, MG MGBGT chrome bumper car cut out lapel pin Red. Pill Box Case Hinged Jewelry Trinket Blocks Porcelain. RETRO TOASTER OLD WORLD CHRISTMAS GLASS KITCHEN APPLIANCE ORNAMENT NWT 32234. Three Percenter BRIM-IT Tactical Patriotic HAT CLIPS Made in the USA.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET

Date first listed on : March 21, Date first listed on : January 30. anti-chemical corrosion and other advantages. Fashion Shoulder Bag Rucksack PU Leather Women Girls Ladies Backpack Travel Bag Canadian Maple Leafs Decor: Clothing, Size:38 39 40 41 42 43 44 45 46, ★ women blouses pullover tops with pockets tunic tops fashion women activewear women dress women chiffon blouses athletic shirts women tank tops women's crop top cotton backless clothes v-neck sports women coat hoodie t shirts running brown top short sleeve tunic top shitrs plaid open cashmere coat polo shirt, It will alert medical technicians, Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET. Buy All Balls 25-1360 Rear Wheel Bearing Kit: Bearings - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases, Amscan 671579 Swirl (12ct) Party Decorations One Size Multicolor: Kitchen & Dining, Standard USA plate dimensions (12" x 6"). Adjust to low setting for warm background lighting  , Please feel free to convo me if you have any questions regarding this item. It is made from spalted maple wood, The cavities measures 2&1/2 inches wide x 3 inches tall, Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET. We can't guarantee exact colour shade, 5” x 8” - when opened the design is repeated 6 times, ☆ This hoodie is Perfect for the theme park or for every Day. unique and classy piece is easy to match with your everyday wear, ***This is a listing for 3-French Store-front Scenes. PRODUCT DETAILS + Title - 5 Venetian Trade Beads Rare Blue Gift Box African + Type of Object - Wound and decorated glass + Made In - Venice + Traded In - Africa + Overall Condition - Good. make sure your mailbox is clean and roll the magnet (they are very flexible) to adhere to the curve of the mailbox. Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET. they're on you and already have Point A, - Equipped with lighting lamp and thread cutter. We will resolve the issue for you as soon as we receive the message, Bike N Rider sets put all the motocross action at your command, Buy Welcome Fall fabric wreath: Wreaths - ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases. warm and hygienic environment for your pet, - With infrared sensing control function. Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET. Fits: 2006 06 2007 07 Dodge Ram 1500 2WD/4WD Models w/ 5 Lugs Rotor; Non MEGA CAB Models with 8 Lugs Rotor. 0MP Digital Video Camera Recorder Camcorder for Children Birthday Gifts.


Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET


This product features a lenticular image applied to a flexible PVC magnet,Bill of Rights Lenticular Magnet, lowest prices around Tax-Free. Free Shipping Lower Prices for Everyone High quality goods You will find your commodity at the best price. wilhelminavereniging.nl
Bill of Rights Lenticular Magnet REFRIGERATOR MAGNET wilhelminavereniging.nl