1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery

(1) Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery. 1927 :Whiskery. Whitney's coltBurgomaster won the 1906Belmont Stakes and also received Horse of the Year honors. Amongst many, Whitney's breeding operation producedEquipoise andJohren. He was thoroughbred racing's leading owner of the year in the United States on eight occasions and the breeder of almost two hundredstakes race winners.. Original/Facsimile: : Original:  , 。

1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery

1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery
1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery
1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery
1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery
1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery
1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery
1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery
1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery

1883 CA Map Reedley Rancho San Diego Santa Margarita Rocklin CALIFORNIA History, Porcelain Russia of Pavel Kamensky_BEAUTIFUL!_Фарфоровая Россия Павла Каменского. BRASS ASTROLABE 7" ~ ASTROALBE ~ OLD WORLD NAVIGATION ~ NAUTICAL NAVIGATION. French or Double Door Bolt Antique Full Mortise Orig Copper Finish NOS 1900. BTY 5 1/2" wide Black double faced rayon trim vintage satin ribbon belt wedding. Greek Etruscan roman GORGONE MEDUSA gorgon applique decoration. ANTIQUE CAST IRON Spouts WOODEN TAPS METAL SPILES Maple Syrup SAP GREAT #44, Rare Collectible Boxwood Handwork Plum Blossom Japanese Netsuke Antique Hairpin. Ships wheel Clock Wooden With Rope maritime Nautical Ship Boat Nice Size. CAST IRON HUBLEY DOORSTOP 3 NEGRO BOYS EATING WATERMELON BLK AMERICANA 8" x 6". Antique Scrolled Top Topper 1 Avail.. Stieff Rose By Stieff sterling Cream Soup Spoon-6 Inches, 5 2" Glass Fishing Floats On Rope ~ Nautical Fish Net Decor ~ Green Blue Amber, VTG FRENCH ROCOCO TRIM DENIM BLUE BEIGE ROSETTE FLOWER RIBBON BY THE YARD. Vintage Style Glaze Teaware Jianzhan Tea Cup Mini Tea Bowl Arts Crafts NEW G1Y1, Passageway Light Dae Yang Brass 90 Degree Ships Bulkhead Wall Light. Diving Helmet Antique US Navy Mark V Deep Sea Marine Divers Scuba Morse Boston. Naval Signal Flag / Pennant 3 Marine Code 16" X 6.5" – Navy. 5 Salem silverplate rogers Teaspoon Tea Spoons. Georg Jensen Sterling Silver Parallel Coffee Spoon No 034.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery

US Medium=China Large:Length:27, The lightweight fabric is soft and has some stretch. vacuum-insulated 18/8 stainless steel design keeps beverages hot in the thermal bottle up to 25 hours and cold up to 48 hours, Spout is designed for effortless pouring and precise control, Date first listed on : March 29, Material: Primary: Sterling Silver, (It is chinese size and the chinese size is smaller than American size), 1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery. Buy Adult Peace Signs Hearts And Flowers Pattern Athletic Crew Socks and other Athletic Socks at. WAC Lighting is a responsible lighting company, Crystal Cylinder & 3 Twelve Inch Diagonal Silks, Racer back style to sit comfortably between shoulders. ARAN = Medium Worsted /10ply/Fishermans, There is a wagon with a pinwheel quilt which is covered in more Fall vegetables. - Handmade with the highest quality materials, 1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery. You will have tracking until it hits customs in your country. Very Good: The item and or piece of jewelry has small flaws that are not usually noticeable during wear. This ring pairs white oak with titanium, You can also request to receive "approval pictures" prior to shipment. There are so many uses for washi tape, although I will always investigate if it has taken too long. Adjustable Height: Adjustable height which makes the user more comfortable during work hours. 1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery. 20% lighter than a Standard ball. so your Kindle Fire 7 (2017) will be as unique as you are. Wire4u 12V 24V AUTOMOTIVE 2/3/4/5/7 CORE THINWALL RED/BLACK CAR CABLE WIRE ROUND/FLAT (Round 2 Core 0, Comfortable padded ankle strap can fit almost all ankle sizes. Accessory@FoliX - Made in Germany *** The improved special silicone adhesion layer displaces the air during application and thus attaches itself to the display and thus allows easy mounting of the TX-LX32 Screen Protection Film, 5 -EU: 36 -CN: 235 -Foot Length : 23, uxcell Plastic Square Chair Legs Tubing Tube Pipe End Caps Inserts 44mm x 43mm 12pcs Black: Home & Kitchen. 1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery.


1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery


Whitney's coltBurgomaster won the 1906Belmont Stakes and also received Horse of the Year honors, Amongst many, Whitney's breeding operation producedEquipoise andJohren, He was thoroughbred racing's leading owner of the year in the United States on eight occasions and the breeder of almost two hundredstakes race winners,1927 :Whiskery, Lightning fast delivery Big Labels Small Prices Give you more choice 24 hours to serve you We offer a Satisfaction Guarantee at its best. wilhelminavereniging.nl
1 Harry Payne Whitney Signed Stock Certificates Kentucky Derby Regret Whiskery wilhelminavereniging.nl