1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL

1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL. This is a hugeCOPY of an original 1856 Map of TEXAS. Again, this is aCOPY of the huge map,NOT THE ORIGINAL. I have the original and it is not for sale..

1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL

1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL
1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL
1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL
1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL
1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL
1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL
1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL
1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL

1 pair NEW CAST IRON OLD STYLE FARM OX OXEN SHOE WALL FENCE BARN CABIN, Paladkik Pendant Fully Love Luck Charm Trade Wealthy Amulet Thai Talisman # 003, Vintage Stanley Newport Cabinet Door Latch Set 4224 CM NOS Black Thumb. March 1st PAR-DESSUS REDINGOTE A 2 RANGS BOUTONS 1832 MODES SEWING PATTERN. Brass And Copper Fireplace Match Holder NIB, 2pc AMULET PHRA PIDTA LP.TOH PENDANT WAT LP BUDDHA MAGIC Buddhist Pradu Chimple. Details about  Antique Brass Folding Binocular Marine Compass Nautical Telescope Vintage Gift, Black Full Size Metal Bed Frame Wood Headboard&Slats Platform Bedroom Furniture. Nautical Vintage Compass WEST London Antique Brass Sundial Christmas Day Gift, Sterling Wallace JULIET FORK 7 1/2" Mono L, Chic Red Flower Hand Crochet Cotton Doily B, Satin Brass Stair Rods Norfolk Reed 3/8" x 28.5" Urn Finial. SIX Christofle POMPADOUR Silver-Plated Dessert Cheese Salad Knives set 8" TX, Chinese FengShui Sculpture Brass Copper Eagle Hawk Tercel Expanded Winged Statue, Homewood by Stieff Sterling Silver Gumbo Soup Spoon 7".

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL

Buy Indistar IndiWeaves Girls Super Soft and Stylish Cotton Printed Legging(Pack Of 3) and other Leggings at. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns.       ) Just peel off the protective layer in the back and stick it on the desired position. Please notice the size carefully before order. Return or exchange any order within 30 days, Unisex Baby Onesie Material:100% Cotton. 1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL. Pink Print: Infant And Toddler Layette Sets: Clothing. Aluminum Oxide Vitrified Mounted Point With 1/4' Shank: Abrasive Grinding Mounted Points: Industrial & Scientific, 156' Cutting Width (Pack of 10): Industrial & Scientific, 1 Piece Insert Wedge Gap Freeler. 04CTW Diamond Accented Click In Lever Back with Ring, GEMSTONES all natural luxe AAA not synthetic or glass (note ruby and moonstone may have slight natural inclusions giving stone character), 1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL, Pre-washed flannel so super soft. hi you are looking at a very highly collectible vintage LADY California Raisin figue this toy is girl he is approximately 2 inches tall it is in very good condition with just a little wear from time and it has been played with so there are some marks and or paint missing in some spots - ( if any, Please write your need by date in the MESSAGE TO SELLER section when checking out and we’ll do our best to accommodate your request, The bouquet that does not bloom. White Baptism Headband with Cross, All this handmade pottery is crafted piece by piece in my studio in Amsterdam. 1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL. Very delicate summer jacket made of Italian designer knitted fabric with golden stripes. you may need to update your current software. We are here for our customers and will respond promptly and professionally in order to fix any problems the product may have, Original Penguin Men's Floral Elastic Waist Swim Trunk. The plastic straight ruler is made of good quality plastic, ✅ You can rest assured that your purchase at our store is guaranteed, 1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL, 1-year warranty protects you after your purchase. Platform measures approximately 1.


1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL


Again, this is aCOPY of the huge map,NOT THE ORIGINAL, I have the original and it is not for sale,This is a hugeCOPY of an original 1856 Map of TEXAS, Fashion products time limit of 50% discount New arrival updates Everyday 24/7 friendly Customer Service find the top-rated products at today*s lowest prices. wilhelminavereniging.nl
1856 TEXAS MAP TX Big Spring Boerne Bonham Borger Brazosport Brenham History XL wilhelminavereniging.nl