Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011

DISNEY PIN Pin 86146: DCL Mediterranean Cruise 2011: Mickey in Spain. Pin shows the Wheel of the Disney Magic, with Mickey on it (pin on pin). Mickey is playing a Spanish guitar. On the wheel is written Spain 2011 and Disney Magic. The pin backs are the rubber Mickey pin backs.. Type: : Public: Release Date: : May 2011 , Brand: : Official Disney Product: Limited Edition: : 1000 Pins , Origin: : Disney Cruise Line: Retired: : SOLD OUT , Era: : Contemporary (1968-Now) ,

Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011

Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011
Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011
Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011
Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011
Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011

DONALD TRUMP SIX NOVELTY MONEY CURRENCY BILLS COMMEMORATIVE COIN & CASE NEW!!, DOLLY FOX 8x12" Original PHOTO 125 BUSTY BABE. 2000 Carat Lot Rough Unsearched Natural Emerald Minerals Raw Gemstone 400 Grams, LARGE MOUTH BASS BASS TROPHY FISHING TROPHY. Pin Purple Disney It’s A Small World Repeat Repeat Repeat. Windcrest Texas Volunteer Fire Department Patch T3, STAR WARS: The Rise of Skywalker BANDAI SPIRITS S.H.Figuarts Rey & D-O. NEW FIGURINE BIRD WHISTLE FIGURINE OWL DUCK HORNBILL/CHOICE OF ONE KINGFISHER. SpongeBob Squarepants Collectible Plastic Lunch Box 2013 Qatar Airways RARE, REED & BARTON STAINLESS FLATWARE REBACRAFT RDS6 PATTERN 5 PIECE PLACE SETTING. India 100% Natural Rose Quartz Chip Bead 5.00mm-8.00mm Crystal Strand 36". ED ROTH "RAT FINK" SOFT COIN PURSE KEY CHAIN NEON GREEN GIFT ITEM HARD TO FIND!. Kambaba Jasper Palm Stone Polished Kambaba Jasper Worry Stone Tumbled Gemstone. ANTIQUE VINTAGE USNN NARROW NAMED SWAP PLAYING CARD "POPPIES" FIELD OF & HOUSE, Beistle Jointed Halloween Decoration 38" Dracula NOS-01192 Vintage 1998. Vintage Metal High Wheel Bicycle Wall Decor Green Iron Wire Wall Art 19x18.5.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011

Matching 8mm flat round glass beads on gunmetal tone wires. Rectangles (Pack of 100): Home Improvement, Sturdy Plateau Design Lets You Work from a Kitchen Table. Quickly convert your quick change hex shank driver into a drill. It's the Flexible and Durable Thin Steel Boned. Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011. Hexomat car mats come in a range of five universal colors sure to match or highlight your vehicle's interior and are designed to fit almost any vehicle, Petite Spinner - Black Horse: Toys & Games, it Can Protect Your Toes From Slipper And Scratch, A two of a kind piece (there is just this one and one other. We encourage you to contact us if you have any problems with our products or services, Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011. each handmade ornament is a unique masterpiece that represents centuries of Karen culture and art, Tiny Skinny Bar: About 15 x 2 mm, Diamond shaped pendants and awesome vintage tile cabochoons, 37" DIA rods on single windows (casing measuring 30" - 50" wide), • A WrapsOhDee cotton filled Kraft jewelry box secured with Ribbons & Twine, Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011. Black): Shop top fashion brands Night Out & Cocktail at ✓ FREE DELIVERY and Returns possible on eligible purchases. Take the "blues" away with this perfectly designed heat shield, ✿ Allows fast and easy spooling, Put that unused space over the toilet to work. This Box Set is for ages 4 years and over, Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011.


Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011


with Mickey on it (pin on pin), Mickey is playing a Spanish guitar, On the wheel is written Spain 2011 and Disney Magic, The pin backs are the rubber Mickey pin backs,Pin shows the Wheel of the Disney Magic, Warranty and FREE shipping Free shipping Delivery service Your favorite merchandise here Research and Shopping online Find the latest styles in great brands. wilhelminavereniging.nl
Mickey in Spain DISNEY PIN Pin 86146 DCL Mediterranean Cruise 2011 wilhelminavereniging.nl