Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!

!!! Original USSR Soviet Mosin - Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE. Original 100% MADE IN USSR. Item is sold AS-IS.. Condition: Used : An item that has been used previously. See the seller’s listing for full details and description of any imperfections. See all condition definitions , Seller Notes: “good condition as pictured” , 。

Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!

Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!
Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!
Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!
Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!
Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!
Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!
Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!
Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!
Lid worden

BIJZONDERE MEDEDELING NAMENS DE WILHELMINAVERENIGING EPE

Allen die betrokken zijn bij de voorgenomen viering van Koningsdag, Dodenherdenking op 4 mei en Nationale bevrijdingsdag op 5 mei in Epe.

Nederland en de gehele wereld zijn in de ban van het Corona virus. Deze pandemie legt nagenoeg de gehele samenleving lam. We zien oplopende aantallen besmettingen, patiënten en zelfs sterfgevallen als gevolg van dit virus. Publieke evenementen worden overal door het hele land geannuleerd.

Ook wij, het bestuur van de Wilhelminavereniging Epe, zien ons genoodzaakt in overleg met het gemeentebestuur van Epe om al onze evenementen rond Koningsdag, Dodenherdenking en Nationale bevrijdingsdag te annuleren. Dit is een heel verdrietig besluit maar onder deze omstandigheden zien wij geen andere oplossing.

Het Bestuur van de Wilhelminavereniging heeft onder deze omstandigheden de volgende besluiten moeten nemen:

Hier kan u het antwoordenblad voor de wandelpuzzeltocht downloaden. Op het antwoordenblad zien jullie 15 afbeeldingen. Die afbeeldingen zijn terug te vinden op A4tjes die achter de ruiten hangen van sommige winkels in het centrum van Epe. Op dat A4tje staat een vraag die beantwoord moet worden. De letter die voor het antwoord staat schrijf je op onder het goede plaatje. De puzzeltocht blijft hangen tot 5 mei. Veel plezier met het lopen van de wandelpuzzeltocht!

Wilhelminavereniging Epe OPGERICHT 6-9-1898 4 mei
Herdenkingsbijeenkomst
in de Grote Kerk
ONZE HISTORIE OPTOCHT 2018
Opgericht 6-9-1898

Wilhelminavereniging Epe

Welkom op de site van Wilhelminavereniging Epe. Wij organiseren rond Koningsdag twee weken lang verschillende activiteiten voor jong en oud. Het hoogtepunt hierbij is natuurlijk Koningsdag, maar ook de weekenden er voor en er na zorgen we voor gezelligheid.

Als Wilhelminavereniging staan we ook stil bij degenen die het mogelijk hebben gemaakt dat we feest vieren. Op 4 mei wordt gezamenlijk stil gestaan bij iedereen die vecht en heeft gevochten voor onze vrijheid. In de jaren dat 5 mei een officiële feestdag is (eens in de vijf jaar) zorgen we dat we samen onze vrijheid kunnen vieren.

Wij hopen iedereen te zien bij de diverse activiteiten!

[instagram-feed]

De historie van de Wilhelminavereniging in Epe

In de krant van Zaterdag 10 September 1898 staat: -6 sept. Heden is alhier een vereeniging opgericht onder den naam van “De Wilhelminavereniging” welke zich ten doel stelt den verjaardag van onze Vorstin in ’t vervolg feestelijk te herdenken, om daardoor hoog te houden de liefde van ’t Nederlandsche volk voor Oranje en een aangenamen geest onder de ingezetenen aan te kweeken.

Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!

SKULL POKER A's EMBROIDERED 3 INCH IRON ON BIKER PATCH New SKULL RIDER. Brass Filigree Pendant Necklace w Greyhound or Whippet Dog Silhouette. Avengers #681 Marvel Comics 2018 1st Print Unread NM. Via Max Swim Artist Peter Max Swimwear Clothing Tag. MobilOil Gas Oil Gas Station 19" Double Neon Clock Blue Neon Chrome Finish, Sphynx Cat Charm Jewelry Sterling Silver Handmade Cat Charm SX3-C. New Raccoon dog & Fox Yuru-kawa Pins collection Playing around Japan Kawaii F/S, Cast Iron Gothic Brown Medieval Face Wall-Mount Match Holder, SANRIO Hello Kitty Light bulb soda-like scent ball key holder Japan f/s Kawaii. TR Leopard Head Keyring Rhinestone Crystal Pendant Bag Keychain Christmas Gift, TOTALLY AWESOME HULK #2 RICHARDSON 1:25 INCENTIVE VARIANT COVER, Dog Bone Magnet I Love My RUSSELL Terrier Car Truck Refrigerator Sign Puppy. 2x Scraper Grinder Peeler Best Hand Stainless Steel Kitchen Thai Coconut Grater, 1986 CLYDE DREXLER Portland Trailblazers ACTION DUNK Glossy Photo 8x10 PICTURE, Square FINAL FANTASY VI Orthros Limited FF5 Tonberry's Chrome Figure, Boveda 75% Packs 2-Way Humidor Control Large 60 gram Sealed Packets 6.

U BENT ER TOCH OOK BIJ?

Agenda

 • Kermis 10:00 - 0:00 uur
 • NOAH 21:00 - 0:30 uur
 • Koningsdag 08:00 uur klokkenluiden
 • Aubade 10:00 uur
 • Kinderspelen rond de tent 10:30 - 12:00 uur
 • Demonstratie brandweer 11:00 - 13:00 uur
 • Touwtrekken 12:00 - 13:30 uur
 • Oldtimer optocht start Hoge Weerd 13:30 - 15:00 uur
 • Kinderkleedjesmarkt in de tent 13:30 - 17:00 uur
 • Vogelschieten 15:00 - einde
 • Movie night 18:00 – 20:00 uur De film: Verschikkelijke ikke 3 (2017) Locatie: De tent
 • Filmavond Dunkirk in de tent 20:30 - 22:30 uur
 • Afsluiter seniorenmiddag 14:30 - 17:00 uur
 • Dodenherdenking

Meer dan 100 jaar

Al meer dan 100 jaar zorgen Epenaren voor feestelijkheden rond de verjaardag van onze vorst of vorstin.

Helpt u ons dit jaar ook?

Onze sponsoren

Dankzij onderstaande bedrijven wordt Koningsdag 2019 één groot feest! Wij willen hen hartelijk bedanken voor hun positieve bijdrage aan deze dag.

Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!

3rd Special Forces Group M Waistline 81-86cm Pants Length 53. Earring closure is post and push back. Our wide selection is elegible for free shipping and free returns, They have black straps and ties. we believe that art enriches our lives and we want to support the artists who make it possible. Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!, Fully polished 12 point combination extra long wrenches, ● The MERV 10 pleated filters offer improved performance for virtually every application, Great Gift For Families Or Friends. Using New-age Technology And Eco-Friendly Inks, COMPATIBLE VEHICLES - ECCPP'S wheel hub bearing assembly for Toyota Echo 2000-2005. Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!, Includes SS Bolts & Copper Crush Washers. Ashley Productions Designer Magnetic Letters, Our wide selection is eligible for free shipping and free returns, Pay extra attention to those blackening finish details, Free Shipping is NEVER Free it is figured into the cost of the item, Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!, We offer price breaks on most products. If you have any questions or would like to see more photos don’t hesitate to contact me. colors from 12 o'clock going clockwise. ~~~~~~~~~~~~~~~ ☼ ~maine girl creations~ ☼ ~~~~~~~~~~~~~~~~~, : Original Cooling Fan PMD1209PMB1-A (2). Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!, Dry-mesh hi-performance polo is stylish and easy care, Package includes: 1 Pcs License Plate Bracket with LED light, Adjustable Waist Strap:Waterproof pouch bag allows you to adjust the strap length as you like, Alpinestars Sp-8 V2 Gloves Black White Red L: alpinestars: Car & Motorbike, It is also dishwasher safe so it makes washing up a lot easier. Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!.


Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !!


Item is sold AS-IS,Original 100% MADE IN USSR, department store Products with Free Delivery Wide selection, competitive prices, fast shipping. wilhelminavereniging.nl
Nagant rifle part M-27 Front Sight BASE Original USSR Soviet Mosin !! wilhelminavereniging.nl